Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Sekmadienį sporto centre sugroti finaliniai 2012 m. Kazlų Rūdos krepšinio lygos akordai...

2012-01-31

Sekmadienio popietę, spaudžiant pirmiesiems šios žiemos šalčiams, Kazlų Rūdos sporto centre paskutiniam akordui, finalinėms varžyboms, išsiaiškinti, kuri komanda geriausiai žaidžia krepšinį mūsų savivaldybėje, rinkosi palyginti nemažas ir šio sporto gerbėjų būrys. Nepabūgę pirmųjų nemenkų šalčių, artėjant finalui jie beveik aklinai užpildė sporto centro žiūrovams skirtas vietas. Į Lietuvos sporto karaliaus – krepšinio finalines dvikovas atvyko ir savivaldybės meras V.Kanevičius, vicemeras G.Bielskus, tarybos nariai V.Kazlauskas, G.Mocevičius, ne vienerias reguliaraus sezono dvikovas stebėjęs A.Ališauskas.
Krepšinio kamuolio dūžiais mažąjį finalą pradėjo „Brigada“ ir „Sporto centro“ jauniai, kurių gretose, kaip ir priklausytų, pirmuoju smuiku grojo krepšinio treneris N.Diliauskas. Reguliarajame sezone, kuris buvo žaidžiamas dviem ratais, abi komandos pasidalino po vieną pergalę. Ši kova įrodė, kuri iš jų visgi pajėgesnė. Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova. Nors „Sporto centro“ jauniesiems krepšininkams vienu metu buvo pavykę išsiveržti į priekį 8 taškais, tačiau po vieno „Brigados“ lyderių Petravičiaus pataikyto tolimo metimo antrojo kėlinuko paskutinėmis sekundėmis, „Brigada“ išsiveržė į priekį ir abi ekipos išėjo ilsėtis švieslentei rodant 29:27. Antroji rungtynių pusė, savo ruožtu ir rungtynės priklausė jau „Brigados“ krepšininkams, kuri vienu metu nuo varžovų buvo atitrūkusi 18 taškų, tačiau „Sporto centrui“ pavyko sušvelninti skirtumą iki 9 taškų, bet tai buvo viskas, ką galėjo padaryti tai dienai jaunieji Kazlų Rūdos krepšininkai. „Brigada“ nugalėjo pelnytai rezultatu 61:42 ir iškovojo pirmenybėse trečiąją vietą. Pagyrimų nusipelno ir „Sporto centro“ krepšininkai, kurie nenuleido rankų ir kovojo iki pat paskutinių rungtynių sekundžių.
Į didžiojo finalo kovos areną išėjo „Urėdijos“ ir „Aro“ krepšininkai. Pirmenybių organizatorių pastebėjimu, apskritai tiek didžiajame, tiek mažajame finaluose komandos mobilizavo visas pajėgas, t.y. jeigu minėtų komandų kai kurie žaidėjai reguliariajame sezone buvo pasirodę viename kitame mače, tai šįkart susirinko visi be išimties.. Finalo dalyviai šį sezoną taip pat buvo susitikę du kartus ir abi pasidalino po vieną pergalę. Kuri komanda 2012-siais metais geriausiai žaidžia krepšinį savivaldybėje nebuvo aišku iki pat paskutinių susitikimo akimirkų. Taigi, finalo emocinis fonas, permainingumas atitiko savo statusą. Pirmoji rungtynių pusė sėkmingiau susiklostė Aro krepšininkams, po pirmų dviejų kėlinukų jie paliko aikštelę esant rezultatui 31:28. Antroje rungtynių pusėje „Aras“ padidino persvarą iki 7 taškų ir rodėsi, kad pirmosios vietos medaliai jau ranka pasiekiami, tačiau „Urėdija“, kurių komandos sudėtyje buvo dauguma brandaus amžiaus krepšininkų, ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą ir sugebėjo išplėšti pergalę 63:61. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino Kazlų Rūdos savivaldybės  meras Vytautas Kanevičius, kurie kartu su vicemeru Giedriumi Bielskumi įteikė Sporto centro įsteigtus prizus. Rezultatyviausiu ir geriausiu reguliaraus sezono snaiperiu tapo „Urėdijos“ lyderis Saulius Krinickas, kuriam buvo įteikti specialūs prizai. Meras pasidžiaugė, kad Kazlų Rūdoje krepšinio lygis kyla, o finalinė kova savo įtampa nenusileidžia Lietuvos pirmenybėms. Taigi, susipažinkite – 2012 m. Kazlų Rūdos krepšinio lygos čempionai: S.Krinickas, K.Bočys, N.Zikas, E.Budrys, M.Lukoševičius, L.Dabrila, R.Rutkauskas, E.Paliokas, A.Skrinska, V.Barusevičius, A.Puzinas.  

Grįžti į naujienų sąrašą