Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Sporto centre startavo Sūduvos krepšinio kvadrato lyga!

2012-02-21

Praėjusį šeštadienį Sporto centre startavo Sūduvos krepšinio kvadrato lyga, kurios dalyviai – Kazlų Rūdos, Kalvarijos savivaldybių ir Punsko bendrojo lavinimo mokyklos. Šio projekto iniciatoriai – labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“, kurio steigėjai yra V.Bučinskas, M.Daugiala, B.Kažėmekaitė, V.Skilandis, J.Zimnickas. Projekto tikslas – ne tik skatinti šių nedidelių savivaldybių moksleivių fizinį aktyvumą, bet ir išaiškinti, kuri mokykla žaidžia geriausiai kvadratą, krepšinį. Pirmajame šios lygos etape vyksta įnirtingos dvikovos atskirose savivaldybėse, po kurių stipriausios komandos ir susitiks finalinėse dvikovose, kurios numatytos kovo 25 d.

Į SKKL lygos atidarymo šventę, į Kazlų Rūdos sporto centrą, atvyko komandos iš Bagotosios, Plutiškių, Antanavo, Jankų. Kazlų Rūdai atstovavo pagrindinė mokykla ir Kazio Griniaus gimnazija. Sporto renginys prasidėjo iškilmingais orkestro „Parama“ akordais, dalyviams, komandų vadovams, žiūrovams pasirodė su šventine programa sporto centro šokėjos. Lygos dalyvius sveikino labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ direktorė Birutė Kažėmekaitė, Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narys Valdas Kazlauskas. Po komandų  ir lygos talismano pristatymo netrukus prasidėjo kvadrato varžybos, kuriose susitiko Kazlų Rūdos ir Bagotosios pagrindinės mokyklos. Pergalę rezultatu 2:0 šventė Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos komanda. Jankų pagrindinės mokyklos ir Plutiškių vidurinės mokyklos dvikovoje stipresni buvo plutiškiečiai, kurie laimėjo taip pat rezultatu 2:0. Tokiu pat skirtumu Plutiškių sportininkai įveikė ir Kazlų Rūdos pagrindinę mokyklą. Įnirtingesnė kova vyko tarp Bagotosios ir Jankų pagrindinių mokyklų, kurią minimalia persvara 2:1 laimėjo Bagotoji. Jankų komanda rezultatu 0:2 nusileido ir Kazlų Rūdos pagrindinei mokyklai. Kvadrato varžybas užbaigė Bagotosios pagrindinė ir Plutiškių vidurinė, kuri vėlgi rezultatu 2:0 įrodė, kad Kazlų Rūdos savivaldybėje yra šio žaidimo lyderiai. Tai jiems dar kartą teks patvirtinti sporto centre, kuriame artimiausiu metu vyks antrojo rato susitikimai, kurių  metu bus išaiškinti ir geriausi komandų žaidėjai.

 Antroji sporto renginio dalis prasidėjo krepšinio kovomis. Įvyko trys mačai. Pirmuose dviejuose susitikimuose lyderiai pradėjo aiškėti jau pirmomis minutėmis; Kazio Griniaus krepšininkai įtikinamu rezultatu 90:42 įveikė Antanavo pagrindinės mokyklos krepšininkus, na o Plutiškių vidurinė mokykla 73:15 sutriuškino Jankų pagrindinės mokyklos krepšinio komandą. Reiktų paminėti, kad tokie rezultatų skirtumai kaip ir neturėtų stebinti, nes viena vertus nei Antanave, nei Jankuose nėra sporto salių, lieka tik lauko aikštelės, taigi šiam sportui vystytis sąlygos yra minimalios. Trečioji krepšinio dvikova vyko tarp dviejų Kazlų Rūdos mokyklų: pagrindinės ir Kazio Griniaus gimnazijos. Vyresni gimnazijos krepšininkai įveikė varžovus iš pagrindinės mokyklos rezultatu 83:39 ir taip užbaigė SKKL atidarymo dieną.

Grįžti į naujienų sąrašą

Komentarai

Martynas
2012-03-11 07:26:55
Plutiskes laimes