Tinklinis. Rytoj, gegužės 11d., Kazlų Rūdos tinklinio pirmenybės

21.00 Lemepra-Jankai

Jėgos sportas. Šį sekmadienį, gegužės 13 d., IV stipriausio jaunuolio etapas!

2012-05-10

Rungtys: stūmimas staklėse kojoms, atsispaudimai ant lygiagrečių, kojų kėlimas kampu, daugiašuoliai, virvės traukimas apsijuosus apie liemenį. Pradžia - 13.13!

Futbolas. Sporto centro merginų futbolo komanda - turnyro Prienuose nugalėtojos!

2012-05-10

Balandžio pabaigoje Prienuose vykusiame turnyre Sporto centro futbolininkės, vadovaujamos trenerio Edvino Sutkaus, į Kazlų Rūdą grįžo laimėjusios 1-ąją vietą...

Tinklinis. Kazlų Rūdos tinklinio pirmenybių rezultatai

2012-05-10

Žvarmas-Rūgštys 3:1 (25:11; 18:25; 25:15; 25:10)

Futbolas. Kazlų Rūdos "Šilo" ir svečių iš Vilniaus mačas baigėsi kovingomis lygiosiomis

2012-05-10

Kazlų Rūdos "Šilo" komanda po trijų turų surinkusi 7 taškus turnyrinėje lentelėje šiuo metu pirmauja...

Futbolas. Užpraeitą šeštadienį Girionyse vykusį futbolo turnyrą laimėjo jaunieji kazlųrūdiečiai

2012-05-08

Kazlų Rūdos futbolininkai (g.2002 m.), vadovaujami trenerio Manto Babiansko, užnugary paliko komandas iš Kauno, Kauno raj, Vilniaus, Trakų, Kėdainių ir turnyrinėje lentelėje tarp aštuonių komandų iškovojo pirmąją vietą.

Tinklinis. Kazlų Rūdos "Zenasta" įveikė Kauno "Tinklidą"!

2012-05-08

Vakar vykusį KTML "Top Sport" taurės mačą kazlųrūdiečiai laimėjo rezultatu 3:1 (20:25: 25:10; 26:24; 25:17)

Tinklinis. Šiandien Sporto centre KTML taurės "Top Sport" tinklinio dvikova!