Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Praėjusį savaitgalį, šeštadienį, vyko SKKL pusfinaliai...

2012-03-12

Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazija - Jankai 74:30


Rezultatyviausi Kazlų Rūdos komandoje buvo A.Ališauskas, M.Arbataitis, E.Černiauskas (po 15 tšk.), J.Kmitas (14 tšk.). Jankams daugiausia taškų pelnė S.Budrevičius (15 tšk.) ir J.Bakys (11 tšk.).


Plutiškės-Antanavas 54:53


Plutiškiečiams daugiausia taškų pelnė K.Garkauskas (19 tšk.), Ž.Petkevičius (13 tšk.), A.Viščiulis (11 tšk.). Antanavo komandai daugiausia taškų pelnė M.Žičkus (25 tšk.), R.Bepirštis (16 tšk.), M.Čiupkevičius (10 tšk.).


Ypač įtemptai klostėsi dvikova tarp Plutiškių vidurinės ir Antanavo pagrindinės mokyklų. Plutiškiečiai atvyko į pusfinalį tik penkiese. Antanavas, turėdami gausų atsarginių žaidėjų suolelį nepasinaudojo galimybe išplėšti pergalę ir patekti į finalą. Juolab, kad antrajame kėlinuke vienas iš Plutiškių komandos lyderių po nesėkmingo nusileidimo baudos aikštelėje gavo traumą ir rodėsi, kad varžybų tęsti nebegalės. Tiesa, Plutiškėms atskubėjo į pagalbą trečiajame kėlinukyje dar vienas komandos narys, tačiau netrukus vienas komandos žaidėjų surinkęs penkias pražangas buvo priverstas palikti aikštelę. Tuomet  komandą gelbėti ryžosi gerai neprimindamas ant vienos kojos Plutiškių komandos lyderis. Ko gero ir fortūna buvo atsisukusi labiau laimėti norinčiųjų pusėn ir Plutiškių krepšininkai minimalia persvara pelnytai įveikė varžovus iš Antanavo ir pateko į didįjį finalą, kuriame jėgas dar kartą išmėgins su Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazija.

Grįžti į naujienų sąrašą