Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-14 futbolininkai kovėsi dėl Kėdainių sporto centro taurės

2017-03-08

Artėja Lietuvos moksleivių futbolo sezonas. Jo starto nekantriai laukia kruopščiai besirengiantys Kazlų Rūdos SC „Šilo“ futbolininkai. Ne viena komanda gludina savąjį žaidimą dalyvaudama įvairiuose turnyruose.

 

Praėjusį sekmadienį, kovo 5 d., D.Gabuževičiaus treniruojama U-14 (2004 m.g.) ekipa vidurio Lietuvoje – Kėdainiuose kovėsi turnyre “Kėdainių sporto centro taurei laimėti”. Be kazlųrūdiečių turnyre varžėsi dar aštuonios komandos. Pagal turnyro nuostatus, komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius ir rungtyniavo rato sistema. Į kitą etapą kautis dėl 1-3 vietų teisę turėjo tik grupės varžybų nugalėtojai, antrąsias vietas iškovojusios komandos toliau kovas tęsė dėl 4-6 vietų, trečiąsias vietas – dėl 7-9 vietų.

 

Kazlų Rūdos futbolininkams turnyras prasidėjo rungtynėmis su aikštės šeimininke Kėdainių „Autaros“ komanda. SC „Šilo“ ekipa po poros tikslių smūgių į varžovų vartus išsiveržė į priekį 2:0, tačiau olimpinė ramybė dėl dvikovos baigties ilgai netruko, nes kėdainiškiai rezultatą sušvelnino 2:1. Mikro dvikovos pabaigoje dar buvo skirtas 9 m baudinys į SC „Šilo“ komandos vartus, tačiau varžovai šiuo šansu nepasinaudojo ir kazlųrūdiečiai brūkštelėjo pirmuosius tris taškus į turnyrinę lentelę.

 

Antroje akistatoje D.Gabuževičiaus treniruojamos komandos laukė grėsmingi Jonavos KKSC futbolininkai. Kazlų Rūdos ekipai buvo reikalinga tik pergalė, norint toliau tęsti kovas dėl aukščiausių vietų turnyre. Pirmai kamuolį iš vartų tinklo teko traukti SC „Šilo“ komandai, tačiau atkaklūs ir kovingi kazlųrūdiečiai rezultatą netrukus išlygino 1:1. Jonavos komanda vėlesnėmis dvikovos minutėmis vėl buvo tikslesnė ir išsiveržė į priekį dviejų įvarčių skirtumu 1:3. SC “Šilo” kariauna lengvai kvėpuoti varžovams neleido ir sušvelnino rezultatą 2:3. Vis dėlto neišnaudoję keletą progų Kazlų Rūdos futbolininkai buvo priversti pripažinti bendraamžių iš Jonavos pranašumą  minėtu rezultatu ir toliau kovas D.Gabuževičiaus ekipa tęsė dėl 4-6 vietų.

 

Antrame turnyro etape SC “Šilo” komandos laukė dar dvi akistatos: Kauno “Tauro” pirmoji komanda ir Ukmergės sporto centro futbolininkai.

 

Pirmose rungtynėse Kazlų Rūdos jaunieji futbolininkai sugebėjo palaužti laikinosios sostinės futbolininkų pasipriešinimą. SC “Šilas” įveikė varžovus rezultatu 1:0. Lemiamą įvartį į „Tauro“ vartus mušė A.Blaškevičius.

 

Ne mažiau atkaklios rungtynės kazlųrūdiečiams klostėsi ir su Ukmergės komanda. Pirmi praleidę įvartį SC „Šilo“ futbolininkai greitai rezultatą išlygino 1:1. Varžovai netrukus vėl išsiveržė į priekį 1:2, tačiau po M.Aksiono tikslaus smūgio rezultatas tapo vėl lygus 2:2. Visgi persverti kazlųrūdiečiams rezultato savo komandos naudai nepavyko. Tai padarė Ukmergės futbolininkai, kurie išplėšė pergalę rezultatu 2:3.

 

Galutinėje įskaitoje SC “Šilo” futbolininkai iškovojo penktąją vietą. Kazlų Rūdos futbolininkas A.Blaškevičius turnyre buvo pripažintas geriausiu komandoje, kuriam ilsėtis nebuvo kada. Šis kazlųrūdietis rungtyniavo turnyre faktiškai be keitimų.

 

Kazlų Rūdos SC “Šilo” gretose kovėsi: Matas Aksionas, Augustas Blaškevičius, Kristupas Vyšniauskas, Aleksandras Šneideris, Dominykas Besarabovas, Simas Venckevičius, Rokas Jasevičius.

 

Grįžti į naujienų sąrašą