Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Stalo teniso turnyre, skirtame „Lietuvos Neprikausomybės atkūrimo dienai paminėti“, naujas lyderis

2017-03-17

Lietuviai moka ne tik skųstis ir dejuoti, bet ir švęsti šventes. Viena iš tokių kasmetinių datų – kovo 11-oji, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tądien šventinis šurmulys neaplenkia nei vieno Lietuvos kampelio. Ne išimtis ir Kazlų Rūdos sporto centras.

 

Su 27-uoju Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo gimtadieniu valstybė buvo pasveikinta surengiant tradicinį stalo teniso turnyrą, kuris vyko praėjusį sekmadienį sporto centro salėje. Dėl Lietuvos Nepriklausomybės taurės dviejuose divizionuose susigrūmė 22 stalo teniso mėgėjai ne tik iš Kazlų Rūdos. Šįmet miniturnyriukas sulaukė keletos svečių ir iš Marijampolės. Papildomų natų, savo ruožtu ir subtilesnės muzikos šiam stalo teniso mėgėjų sambūriui pridėjo ir tai, kad turnyre dalyvavo pora ukrainiečių – Miša ir Lionia.

 

Santykinai pajėgesniame „A“ divizione jėgas išmėgino 8 stalo teniso entuziastai, “B” divizione – 14 stalo teniso mėgėjų, kuriems pažintis su kamuoliuku toli gražu buvo ne pirma. Šiame divizione varžybų dalyviai “abra kadabra” būdu buvo suskirstyti į du pogrupius ir juose rungtyniaujant rato sistema teisė patekti į kitą etapą buvo suteikta tik patekusiems tarp keturių stipriausių grupės žaidėjų. Taigi, ketvirtfinalius pasiekė aštuoni varžybų dalyviai. Pirmoje ketvirtfinalio akistatoje vos vieną pralaimėjimą grupės varžybose patyręs Leonas Sidaravičius rezultatu 3:0 įveikė Eiviną Leskauską, antrame susitikime Haris Smirnovas rezultatu 3:1 pranoko Germantą Verkį.

 

Į pusfinalį taip pat iškopė ir svečias iš Ukrainos Miša, sausu rezultatu 3:0 įveikęs savo tautietį Lionią. Na ir paskutinėje ketvirtfinalio akistatoje nei vienos grupės varžybų dvikovos nepralaimėjęs Artūras Drulia rezultatu 3:1 palaužė Manto Barausko pasipriešinimą.

 

Pirmame pusfinalyje Miša dar kartą susitiko su Leonu Sidaravičiumi. Nors grupės varžybose ukrainietis buvo nusileidęs varžovui 0:3, tačiau šįkart jis sugebėjo lygiai tokiu pat rezultatu atsirevanšuoti ir patekti į “B” diviziono finalą. Antroje pusfinalio akistatoje Artūras Drulia rezultatu 3:1 palaužė Hario Smirnovo pasipriešinimą ir taip pat pateko į finalą.

 

Kovoje dėl trečios vietos stalo teniso raketes sukryžiavo Haris Smirnovas ir Leonas Sidaravičius. Grupės varžybose Leonas tik po itin atkaklios kovos 3:2 buvo įveikęs varžovą. Šįkart Leonui dvikova klostėsi lengviau. Jis Harį įveikė rezultatu 3:0 ir iškovojo trečią vietą. Itin permaininga ir atkakli vyko finalinė dvikova tarp Mišos ir Artūro Drulios. Pastarasis taip ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo turnyre, Artūras po dramatiškos kovos 3:2 išplėšė pergalę prieš Mišą ir tapo “B” diviziono nugalėtoju.

 

Santykinai pajėgesnių stalo teniso mėgėjų grupėje buvo kaunamąsi tik rato sistema. Sulig kiekvienu turu augo intriga ir faktiškai tik paskutinė dvikova nulėmė galutinę šios sporto šakos entuziastų rikiuotę. Ypač sėkmingai šis turnyras susiklostė Laimonui Ruseckui, kuris apskritai jame patyrė vos vieną pralaimėjimą. Jis paskutinėje akistatoje sugebėjo įveikti daugkartinį turnyro nugalėtoją Nikolajų Pirogovą ir po septynių susitikimų kartu su Gediminu Akelaičiu buvo surinkęs vienodai taškų. Laimonas buvo įveikęs Gediminą tarpusavo akistatoje, tai ir lėmė jam nugalėtojo titulą - “Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos” taurę. Šio turnyro čempionu Laimonas Ruseckas tapo pirmą kartą. Antroji vieta atiteko Gediminui Akelaičiui, kuris buvo patyręs vieną pralaimėjimą turnyro lyderiui, na ir trečiąja pozicija šįkart teko tenkintis Nikolajui Pirogovui. 

Grįžti į naujienų sąrašą