Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Jėgos sportas. Šakiuose vykusiose štangos spaudimo varžybose iškovoti trys medaliai

2017-04-10

Praėjusį šeštadienį, balandžio 8-ąją, jaukioje Šakių jaunimo ir kūrybos sporto centro salėje vyko atviros rajono štangos spaudimo varžybos, kuriose be šeimininkų, jėgas išmėgino gerai jėgos trikovės pasaulyje žinomi sportininkai ir iš Marijampolės. Dėl aukščiausių pozicijų šiose varžybose po ketverių metų pertraukos varžėsi ir keturi Kazlų Rūdos jėgos sporto atstovai: Evaldas Vosylius, Šarūnas Kazla, Tadas Gavėnas ir Lukas Lemežis.

 

Po vienerių metų pertraukos atgaivintos varžybos tradiciškai buvo vykdomos keliose amžiaus grupėse – jaunučių (iki 16 m), jaunių (iki 18 m), jaunimo (iki 23 m), suaugusių (šioje grupėje rezultatai skaičiuojami svorio kategorijose iki 83 kg ir 83+ kg) ir veteranų. Šiose varžybose jėgas išmėgino ir moterys. Sportininkų rezultatai buvo vertinami pagal Wilks koeficientą.

 

Suaugusiųjų grupėje asmeninius rezultatus pagerino Evaldas Vosylius. Svorio kategorijoje iki 83 kg (Evaldo svoris buvo mažesnis nei 68 kg, - aut.past.) Kazlų Rūdos sportininkas išspaudė 115 kg sveriančią štangą. Trečiąją vietą šiose varžybose iškovojo Tadas Gavėnas. Kazlųrūdietis taip pat varžėsi suaugusiųjų grupėje (svorio kategorijoje 83+ kg).  

 

Antroji pozicija jaunių grupėje atiteko kiek daugiau nei 60 kg svėrusiam Lukui Lemežiui. Ąžuolų Būdos daugiafunkciniame centre besitreniruojantis sportininkas išspaudė 95 kg sveriančią štangą ir nusileido tik jėgos sporto atstovui iš Jankų – Deividui Bosui. Lukui Lemežiui tai buvo pirmos oficialios varžybos.

 

Puikų rezultatą šiose varžybose jaunimo grupėje pademonstravo Šarūnas Kazla. Devintuosius metus „draugaujantis su štanga“ sportininkas metai iš metų nuosekliai gerina rezultatus. Dvidešimt dvejų metų kazlųrūdietis išspaudė 162,5 kg sveriančią štangą ir iškovojo pirmąją vietą.

Grįžti į naujienų sąrašą