Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Savaitgalį sporto centre praūžė vaikų krepšinio turnyras

2017-05-09

Gegužės 6-ąją atnaujintoje sporto centro salėje, krepšinio aikštelėje kunkuliavo vaikų emocijos. Tądien keturių kviestinių komandų turnyre, skirtame „Kazlų Rūdos sporto centro įkūrimo dienai paminėti“ dėl nugalėtojų ir prizininkų trofėjų susirungė dvi Kazlų Rūdos sporto centro komandos, taip pat sulaukta svečių iš Dzūkijos ir Suvalkijos regionų. Turnyre varžėsi Lazdijų sporto centro ir Marijampolės žaidimų sporto mokyklos (ŽSM II) komandos.

 

Turnyras vyko 2005 m.g. ir jaun.amžiaus grupėje. Ne vienam jame dalyvaujančiam Kazlų Rūdos savivaldybės krepšininkui tai buvo pirma varžybinė patirtis. Daugelio šios sporto šakos paslapčių besimokančių mažųjų krepšininkų treniruočių stažas dar nesiekė nei metų. Tai pasakytina apie N.Diliausko treniruojamus mažuosius sporto centro-krepšininkus, kurie šiame turnyre nestokojo nei kovingumo, nei užsidegimo, nei atkaklumo. Antrųjų treniravimosi metų nebaigė skaičiuoti ir L.Arminienės ugdomi sporto centro krepšininkai.


Pagal turnyro nuostatus, visos jame dalyvavusios komandos varžėsi rato sistema. Kiekvienose rungtynėse buvo žaidžiami du kėlinukai po dešimt minučių. Pirmoje akistatoje susitiko L.Arminienės treniruojama Kazlų Rūdos sporto centro ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje sėkmingai pasirodžiusi ir kovas jau baigusi Lazdijų komandos. Varžovai įveikė aikštės šeimininkus rezultatu 48:1.

 

Antrose rungtynėse iš Plutiškių ir jų apylinkių moksleivių suformuota N.Diliausko treniruojama turnyreįvardinta kaip sporto centro antroji komanda, kurios sudėtyje buvo ne vienas bent pora metų jaunesnis už oponentus krepšininkas, susirungė su Marijampolės ŽSM II ekipa. Marijampoliečiai šventė pergalę rezultatu 55:11. Sušiais varžovais sekančioje dvikovoje kovėsi ir sporto centro pirmoji ekipa. Pagerinusi kovingumą ir norą laimėti, lyginant su pirmomis turnyro rungtynėmis, kazlųrūdiečiai vienu rungtynių momentu net pirmavo 10:8, tačiau varžovai iš Marijampolės įrodė pranašumą ir laimėjo jas rezultatu 30:21.

 

Krepšinio turnyro antrą dalį Kazlų Rūdos sporto centro-2 komanda pradėjo rungtynėmis su lazdijiečiais. Dzūkijos krepšininkai pranoko aikštės šeimininkus rezultatu 56:3.

 

Kaip parodė turnyro eiga, dėl trečios vietos paskutiniame turnyro ture rungtyniavo sporto centro komandos tarpusavyje. L.Arminienės krepšininkai įveikė oponentus rezultatu 28:12 ir iškovojo trečią vietą.

 

Dėl šio turnyro nugalėtojo titulo susigrūmė po dvi pergales turėjusios Marijampolės ŽSM II ir Lazdijų ekipos. Intrigos paskutinėje tos dienos akistatoje nebuvo. Lazdijiečiai nukovė oponentus rezultatu 50:13 ir tapo turnyro nugalėtojais.

Grįžti į naujienų sąrašą

Komentarai

žinovas
2017-05-12 11:45:37
kam tada traumuoti vaikus, su tokiais pasiekimais? ar reikalingas toks turnyras? 48:1 56:3
nežiniukas
2017-05-16 15:24:56
Gal reikalingas? Tik reikia kaip Leninas sakė "mokytis, mokytis, mokytis..."