Jėgos sportas. Jėgos sporto atstovai džiugino rezultatais Suvalkijos sostinėje

2017-05-12

Kazlų Rūdos jėgos sporto atstovai nesibodi dalyvauti nestandartinėse jėgos sporto varžybose. Įvairūs jėgos sporto klubai, organizacijos neretai rengia tokio pobūdžio varžybas, kuriose sudaromos sąlygos pasireikšti ne tik maksimalios jėgos, bet ir jėgos ištvermės mėgėjams.

Pirmą gegužės savaitgalį, Marijampolės sporto klubas „Get Fit Gym“ organizavo štangos spaudimo su savo kūno svoriu varžybas. Jose sėkmingai pasirodė ir septyni Ąžuolų Būdos daugiafunkciniame centre besitreniruojantys sportininkai.

Tiek vyrų, tiek moterų grupėje varžybos vyko trejose amžiaus grupėse. Štangos svoris buvo indeksuojamas priklausomai nuo amžiaus. Vyrų grupėje jauniai (14-18 m.) siekė atlikti kuo daugiau pakartojimų su 72 proc kūno svorio sudarančia štanga, jaunimas (19-23 m.) atitinkamai su 95 proc., suaugusiems (24+ m.) teko įveikti 100 proc. savo kūno svorio pasipriešinimą.

Pirmąją vietą jaunimo grupėje iškovojo E.Sultonas. Jis su 75 kg sveriančia štanga atliko 24 pakartojimus. Jaunių grupėje L.Lemežis, atlikęs 46 pakartojimus buvo prie pat prizininkų slenksčio ir iškovojo ketvirtąją vietą. Gerų asmeninių rezultatų šioje amžiaus grupėje pasiekė ir P.Bulota. Jis štangą nuo krūtinės spustelėjo daugiau nei 30 kartų.

Trečiąją vietą suaugusiųjų grupėje iškovojo M.Vainoras. Jis su kiek daugiau nei šimtą kilogramų sveriančia štanga atliko 15 pakartojimų. Jau ne vienose tokio pobūdžio varžybose dalyvavęs E.Vosylius gerino asmeninius rezultatus. Jis su 67 kg atliko net 40 pakartojimų ir užtikrintai tapo šių varžybų nugalėtoju.

Puikiai komandoje pasirodė ir merginos – Ema ir Kristina. Jos varžėsi su štangos svoriu, sudarančiu 50 proc kūno svorio. Jaunių grupėje 16 pakartojimų atlikusi Ema iškovojo antrąją vietą. Kristina suaugusiųjų grupėje atliko 22 pakartojimus ir tapo šios rungties nugalėtoja.