Kazlųrūdiečiai garbingai sužaidė rungtynes su praėjusių metų I lygos vicečempionu Kėdainių „Nevėžiu“

2012-03-15

Kovo 14 d., Kėdainių pagrindiniame stadione įvyko draugiškos futbolo rungtynės, kuriose jėgas išmėgino Kėdainių "Nevėžis" ir Kazlų Rūdos "Šilas". Kaip praneša portalas www.futbolmanija.lt, pirmajame kėlinyje vyko permaininga kova, mūsų futbolininkai turėjo net kelias geras progas pelnyti įvartį. Tik pirmojo kėlinio paskutinėmis minutėmis kėdainietis R.Lipnevičius pelnė pirmąjį įvartį. Antrasis kėlinys FK "Nevėžiui" klostėsi kiek lengviau, Kėdainių žaidėjai R.Lipnevičius ir E.Kugys pelnė dar du įvarčius ir kėdainiečiai savo aikštelėje nugalėjo rezultatu 3:0. Pasak Kazlų Rūdos „Šilo“ komandos trenerio Sauliaus Vikerto, pasirengimo etape stipresni varžovai pasirinkti neatsitiktinai, šiame pasirengimo cikle nemažai eksperimentuojama, ieškoma optimalios pagrindinės komandos sudėties, aiškiau matomos žaidimo spragos, todėl faktinis rezultatas tėra antraeilis dalykas. Komandos strategas pasidžiaugė, kad iš esmės komandos žaidimo kokybė gerėja, treneris patikino, kad po ilgos pertraukos pirmąkart startuosiantis Kazlų Rūdos „Šilas“ nebus lengvas riešutas ne vienai varžovų komandai..Na, o futbolo sirgaliai nuoširdžiai tiki, kad mūsų miestelio komanda pasieks daug svarių pergalių ir Kazlų Rūdos „Šilas“ maksimaliai išnaudos savo galimybes.