Futbolas. Lietuvos vaikų 9x9 futbolo pirmenybėse SC „Šilas“ dar kartą įveikė Druskininkus

2017-06-09

Dar trimis taškais, iškovodami antrą pergalę Lietuvos vaikų futbolo pirmenybėse, turnyrinę lentelę papildė D.Gabuževičiaus treniruojama 2005 m.g. komanda. Lygiai prieš savaitę kazlųrūdiečiai keliavo į Dzūkiją, į Druskininkus.

Pagal varžybų tvarkaraštį, taškų dalybose SC „Šilo“ U-13 futbolininkų laukė du varžovai – šeimininkai druskininkiečiai ir laikinosios sostinės „Olimpo“ komanda.

Pirmose šio sezono rungtynėse D.Gabuževičiaus treniruojama komanda sausu rezultatu 7:0 jau buvo įveikusi bendraamžius iš Druskininkų. Ne kitoks dvikovos scenarijus buvo ir šįkart.

SC „Šilo“ ekipa užgulė varžovų vartus nuo pat pirmų minučių ir jau po pirmos rungtynių dalies sukaupė solidžią persvarą - antrą kėlinį kazlųrūdiečiai pradėjo pirmaudami 5:0.

Aikštės šeimininkams taip ir nepavyko pelnyti garbės įvarčio, toje dvikovoje buvo drebinami Druskininkų komandos vartai ir SC „Šilas“ iškovojo antrą pergalę, laimėdamas rungtynes rezultatu 8:0. Įvarčius į varžovų vartus mušė visa eilė futbolininkų – Matas Aksionas, Rimas Gruzdys, Simas Venckevičius, Augustas Blaškevičius.

Kazlų Rūdos komandai nesusiklostė antroji dvikova prieš Kauno „Olimpą“. Nors rungtynėse vyravo apylygis žaidimas, tačiau skirtingai nei kazlųrūdiečiai, varžovai sugebėjo išnaudoti kone visas susikurtas progas ir jau po pirmo kėlinio pirmavo 3:0.

Antrame kėlinyje tai vienas, tai kitas SC „Šilo“ futbolininkas sugebėdavo atsidurti vienas su kamuoliu prieš Kauno komandos vartus, tačiau pataikyti į vartų plotą niekaip nepavyko. Suvalkijos miestelio komanda tegalėjo guostis tik tuo, kad antrasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1, tačiau galutinę pergalę šventė „Olimpo“ komanda rezultatu 4:1.