Futbolas. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-13 futbolininkai kovas tęs rugsėjį

2017-07-04

Lietuvos vaikų U-13 (2005 m.g.) 9x9 futbolo čempionatas jau įpusėjo. Ne vieną pergalę jame jau yra iškovojusi D.Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komanda.

Birželis jauniesiems kazlųrūdiečiams buvo vaisingas. Jo metu SC „Šilas“ sužaidė penkerias rungtynes, kuriose iškovojo vieną pergalę, tris kartus sužaidė lygiosiomis ir kartą patyrė pralaimėjimą. D.Gabuževičiaus treniruojama ekipa rungtyniavo su varžovais iš Marijampolės, Varėnos, Prienų, Jonavos ir Alytaus.

Birželio 9-ąją Kazlų Rūdos futbolininkai viešėjo Varėnoje. Pirmose rungtynėse SC „Šilas“ ietis sukryžiavo su aikštės šeimininkų komanda. Varėniškiai, pasinaudoję klaida gynyboje pirmi išsiveržė į priekį 0:1, tačiau nepraėjus nei penkioms minutėms Kazlų Rūdos komanda rezultatą išlygino - 1:1. Netrukus Suvalkijos miestelio futbolininkai varžovų vartus paženklino dar du kartus ir pirmą kėlinį baigė pirmaudami 3:1.

Antrame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais ir pergalę rezultatu 4:2 šventė jaunieji kazlųrūdiečiai.

Kitoje tos dienos akistatoje SC „Šilas“ į turnyrinę lentelę brūkštelėjo dar vieną tašką. Kazlų Rūdos futbolininkų varžovais buvo bendraamžiai iš Prienų. Su šia komanda D.Gabuževičiaus komanda jau turėjo vieną „pasimatymą“. Tuomet dvikovą rezultatu 3:1 buvo laimėję prieniškiai. Šįkart abi komandos išsiskyrė taikiai. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Birželio viduryje Kazlų Rūdos U-13 futbolininkams jėgas teko išmėginti su vienais iš šio regiono čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduvos“ komanda, bei gilias futbolo tradicijas turinčia Jonavos KKSC ekipa.

Pirmame mače SC „Šilas“ laikėsi beveik iki kėlinio pabaigos. Tik tuomet Marijampolės komanda išsiveržė į priekį 1:0. Pasinaudodami Kazlų Rūdos futbolininkų spragomis gynyboje, Suvalkijos sostinės komanda dar du kartus nuginklavo SC „Šilo“ vartininką ir pirmavo rezultatu 3:0. Visgi rungtynių pabaigoje pavyko pasižymėti ir kazlųrūdiečiams. Po puikaus įvarčio į vartų „devyniukę“ galutinis užfiksuotas rezultatas 3:1 „Sūduvos“ komandos naudai.

Dvikova SC „Šilui“ sėkmingiau klostėsi su varžovais iš Jonavos. Pirmi į priekį išsiveržti galėjo kazlųrūdiečiai, tačiau kaip parodė rungtynių eiga dėsnis „neįmuši tu, įmuša tau“ neretai suveikia ir aikštėje besivaržant tokio amžiaus futbolininkams.

Po keliamo kampinio prie Kazlų Rūdos komandos vartų jonaviškiai išsiveržė į priekį 1:0. Varžovų džiaugsmas ilgai netruko, nes dar nesibaigus pirmam kėliniui SC „Šilas“ rezultatą išlygino 1:1. Atstačiusi rungtynių pusiausvyrą komanda tuo nepasitenkino ir antrajame kėlinyje Kazlų Rūdos ekipa rezultatą persvėrė 2:1. Deja, iki finalinio švilpuko įgyto pranašumo SC „Šilo“ futbolininkams išlaikyti nepavyko. Jonaviškiai sugebėjo rezultatą išlyginti 2:2 ir abi ekipos pasidalino po tašką.

Pirmosios sezono pusės paskutinėse rungtynėse D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai kovėsi Kazlų Rūdoje. Miestelio futbolo aikštėje SC „Šilas“ jėgas išmėgino su Alytaus SRC komanda. Dvikova vyko gana permainingai. Abi komandos ne kartą grasino oponentų vartams, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko. Akistata baigėsi nulinėmis lygiosiomis ir Dzūkijos sostinės futbolininkai išsivežė tašką. Tiesa, vieną iš jų paliko ir Kazlų Rūdoje.

Išsiilgusi futbolo SC „Šilo“ komanda „sugrįš į trasą“ rugsėjo 8-ąją. Miestelio futbolo aikštėje numatytos dvejos rungtynės. Kazlų Rūdoje matysime Kauno VJFM „Ąžuolo“ ir dar kartą Alytaus SRC komandas.