Krepšinis. Vakar iš Kauno jaunieji Kazlų Rūdos krepšininkai parsivežė pergalę

2012-05-23

Trenerio Nerimanto Diliausko vadovaujama Sporto centro krepšinio komanda (g. 1998 m.) Kauno Sabonio KC ekipą draugiškame mače įveikė rezultatu 64:48.

2012-05-22

Šį šeštadienį, gegužės 26 d., seniūnijų sporto žaidynės! Pradžia K.Griniaus gimnazijos aikštyne 10.00. Kviečiame komandas registruotis krepšinio, futbolo, parko tinklinio, šachmatų, stalo teniso, šaškių, smiginio, virvės traukimo varžyboms!

Futbolas. Šį trečiadienį, gegužės 23 d., II lygos Lietuvos futbolo čempionatas!

2012-05-22

Kazlų Rūdos "Šilo" varžovai - Jonavos "Fajetonas". Dvikovos pradžia - 19.00. Vieta - Kazlų Rūdos miesto stadionas. Visų kazlųrūdiečių dalyvavimas būtinas!

Graikų-romėnų imtynės. Jaunieji Sporto centro imtynininkai sėkmingai rungėsi tarptautiniame turnyre

2012-05-16

Klaipėdoje vykusiame graikų romėnų imtynių tarptautiniame turnyre du Kazlų Rūdos sportininkai vadovaujami trenerio Arūno Sereikos iškovojo ketvirtąsias vietas...

2012-05-15

Kazlų Rūdos tinklinio pirmenybėse Vėtra įtikinamai 3:0 (25:9; 25:6; 25:12) įveikė Pirmokes, o KTML "Top Sport" taurės varžybose Kazlų Rūdos "Zenasta" 3:1 (25:13; 25:23; 16:25; 25:18) įveikė Sporto fėjos&Energijos sistemų serviso tinklininkus.

Jėgos sportas. Baigėsi 2012 m. Kazlų Rūdos stipriausio jaunuolio varžybos

2012-05-14

Bendroje įskaitoje surinkęs daugiausia taškų šias varžybas, susidedančias iš 4 etapų laimėjo Vilius Staneika, antrąją vietą iškovojo Gediminas Akelaitis, trečiąją - Edgaras Degutis...