Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

FK „Kazlų Rūdos“ futbolininkai pateko į „Seniūnijų sporto žaidynių“ finalus

2017-09-05

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės šįmet švenčia dešimtmetį. Asociacijos „Sportas visiems“ projektas – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, kuris apima plačiausią šalies geografiją. Nuo pat pirmų šių žaidynių rengimo metų aktyviai jose dalyvauja ir Kazlų Rūdos savivaldybės sporto mėgėjai.

 

Šiame projekte visos sąlygos pasivaržyti sudarytos 3x3 krepšinio, 4x4 tinklinio, 5x5 futbolo mėgėjams. Nėra nuošalyje palikti ir stalo teniso, šaškių, šachmatų, smiginio, virvės traukimo entuziastai. Seniūnijų sporto žaidynės vykdomos etapais – savivaldybėse, regionuose (zonose). Įveikę pastarąjį barjerą, stipriausi sporto šakų mėgėjai varžosi finaluose.

 

Jeigu pažvelgsime į Kazlų Rūdos savivaldybės sporto mėgėjų istoriją, tai finaluose ne kartą yra jau tekę dalyvauti stalo tenisininkams, tinklininkams, kurie garbingai gynė nedidelės savivaldybės mundurą.

 

Praėjusį savaitgalį Marijampolėje vyko zoninės „Seniūnijų sporto žaidynių“ varžybos, kuriose prasibrauti į finalus mėgino Kazlų Rūdos šaškių, šachmatų, tinklinio ir futbolo mėgėjai. Trikovės rungtyje varžėsi ir seniūnai. Sėkmingai ši trikovė susiklostė Jankų seniūnui E.Kušnarenko, kuris iškovojo jose trečią poziciją. Pirmąkart seniūnijų sporto žaidynių istorijoje į finalus šįmet prasibrovė futbolininkai - FK „Kazlų Rūdos“ komanda.

 

Zoninėse futbolo varžybose dėl dviejų kelialapių į finalus susigrūmė aštuonios komandos. Kazlųrūdiečiams grupės varžybose teko kovoti su Marijampolės, Druskininkų ir Alytaus savivaldybių nugalėtojais.

 

FK „Kazlų Rūdos“ komanda rezultatu 2:0 pranoko Suvalkijos sostinės ir Dzūkijos komandas. Su alytiškiais sužaisdami nulinėmis lygiosiomis kazlųrūdiečiai surinko septynis taškus ir pateko į pusfinalį. Jame 1:0 buvo įveikta Lazdijų savivaldybės komanda ir finale FK „Kazlų Rūda“ dar kartą sukryžiuoti špagas turėjo su Alytaus ekipa.

 

Įprastinėje sportinėje praktikoje, finalai paprastai būna bet kokio turnyro kulminacija, puošmena ir labiausiai laukiamos dvikovos bet kokioje sporto šakoje, tačiau šių varžybų organizatorių sprendimu, pagrindinėse rungtynėse iškart buvo mušami baudiniai... Fortūna jų metu lydėjo Alytaus futbolininkus. Kazlųrūdiečiai ir alytiškiai jau po poros savaičių pamėgins pademonstruoti, ko yra verti, Jonavoje vyksiančiuose finaluose. Tikimės, kad nenutiks taip, kad kurios nors dvikovos nugalėtojui išaiškinti nereikės nei rungtynių, anei baudinių serijos, o tiesiog bus apsiribojama burtų procedūra...

Grįžti į naujienų sąrašą