Futbolas. Kazlų Rūdos jaunių futbolo komanda įveikė varžovus iš Druskininkų

2017-09-11

Dar vieną puikią pergalę LVJFA U17 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse iškovojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos jaunių komanda. Sekmadienį SC „Šilo“ futbolininkai atsakomosiose rungtynėse jėgas išmėgino su bendraamžiais iš Druskininkų.

Priminsime, jog pirmajame rate išvykoje Dzūkijos komanda buvo įveikta rezultatu 2:1. Savoje aikštėje SC „Šilas“ dar kartą pranoko varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 3:1 (3:0).

Jau pirmomis dvikovos minutėmis aštresniais išpuoliais pasižymėjo aikštės šeimininkai. Kone pirmoje atakoje su kamuoliu Druskininkų baudos aikštėje buvo atsidūręs SC „Šilo“ futbolininkas, tačiau smūgiuoti nespėjo, varžovų vartininkas prie kamuolio buvo pirmesnis.

Netrukus pavojaus signalai varžovų baudos aikštėje vėl įsiplieskė, kuomet po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, jį užsikirto J.Stanionis, tačiau smūgiuoti taip pat nespėjo, paskutinę akimirką varžovų gynėjai kamuolį išmušė.

Kazlų Rūdos futbolininkai žaidybinį pranašumą netrukus pavertė įvarčiu. Kairiajame baudos aikštės krašte su kamuoliu buvęs aikštės šeimininkų futbolininkas akimirksniu įvertino situaciją: kai prie jo artėjo Druskininkų vartininkas, jis kamuolį pasiuntė aukšta trajektorija, kuris suspurdėjo vartų tinkle, ir SC „Šilas“ išsiveržė į priekį 1:0.

Grėsmingiau atakoje rungtyniavę kazlųrūdiečiai netrukus pranašumą padvigubino. Kairiu varžovų baudos aikštės kraštu su kamuoliu kūręs SC „Šilo“ futbolininkas „išmaudė“ keletą varžovų ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą – 2:0.

Dar nesibaigus pirmam kėliniui, Kazlų Rūdos komanda sugebėjo vėl pasižymėti. Mūsų žiniomis, rezultatyviausią kėlinį per pastaruosius pora metų žaidę SC „Šilo“ futbolininkai, besibaigiant jam, Druskininkų komandos vartininką privertė dar kartą traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. Po O.Šarausko siunčiamo kamuolio į baudos aikštę, atšokus kamuoliui prie pat 16 m atžymos, jį vienu lietimu į kairį vartų kamputį pasiuntė D.Besarabovas ir SC „Šilo“ pranašumas tapo jau 3:0.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkų žaidimas stabtelėjo, tapo apatiškesnis, sumažėjo jų judėjimo aikštėje greitis, neretai pritrūkdavo tikslumo perduodant kamuolį. Tuo netruko pasinaudoti Druskininkų futbolininkai. Dar antro kėlinio pradžioje daugiau spausdami Kazlų Rūdos komandą varžovai rezultatą sušvelnino – 3:1.

SC „Šilo“ futbolininkų vizitai Dzūkijos komandos aikštės pusėje tapo retesni. Kalbant apie ataką, ne kartą šeimininkams teko kliautis tolimais smūgiais. Nors antrame kėlinyje įvarčio pasiekti kazlųrūdiečiams nepavyko, nuo varžovų atakų taip pat buvo apsiginta. SC „Šilas“ dviejų įvarčių pranašumą išsaugojo ir šiame sezone iškovojęs ketvirtą pergalę, šiuo metu jis įsitaisė pačiame turnyrinės lentelės viduryje.