Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. „Rugsėjo fiestos 2017“ krepšinio turnyre triumfavo „Aitvaro“ krepšininkai

2017-09-13

Yra ką veikti Kazlų Rūdoje! Tai be abejo ne kokia žinia skeptikams, kurių pagrindinis užsiėmimas – vartytis ant sofkutės ir maigant pultelį aimanuoti, kad “šiame kaime nėra ką daryti ir nėra kur nueiti…”. O “daryti” buvo ką ar bent jau “nueiti” buvo kur.

 

“Rugsėjo fiestos 2017” sporto, aktyvaus laisvalaikio renginių programoje susirasti  vietos po saule galėjo tiek komandinio sporto mėgėjai – krepšininkai, futbolininkai, tinklininkai, tiek individualistai, kuriems arčiau širdies žvejyba ar tiesiog pasivaikščiojimas pėsčiomis.

 

Penktadienio vakare kone tuo pačiu metu startavo trys turnyrai kodiniu pavadinimu “Mero taurė”. Sporto centro salėje varžėsi krepšininkai, K.Griniaus gimnazijos aikštyne kunkuliavo futbolo aistros, o tos pačios mokyklos bei pagrindinės mokyklos sporto salėse dėl trofėjų kovėsi tinklininkai.

 

Šįmet 3x3 krepšinio turnyre varžėsi 10 komandų iš Kazlų Rūdos, Marijampolės, Kauno, Liudvinavo. Pagal turnyro reglamentą, komandos buvo suskirstytos į du pogrupius ir po dvikovų rato sistema po dvi pajėgiausias ekipas toliau kovas tęsė pusfinaliuose, finaluose.

 

Pirmame pogrupyje vienvaldžiu lyderiu tapo Kazlų Rūdos “Aitvaro” krepšininkai, laimėję visas grupės varžybų dvikovas. Aitvariečiai rezultatu 15:1 sutriuškino “Mantorą”, minimaliomis persvaromis 9:8 įveikė Liudvinavą, 14:13 – marijampoliečius, “Sigmos” krepšininkus, 11:10 palaužė Kazlų Rūdos “Be pavadinimo” ekipą ir iškopė į pusfinalį.

 

Antrasis kelialapis stipriausiųjų turnyro ketverte atiteko “Sigmos” krepšininkams. Marijampolės ekipa grupės varžybose iškovojo tris pergales. Suvalkijos sostinės komanda rezultatu 12:9 pranoko “Mantorą”, 13:10 Liudvinavą ir 13:7 baigė akistatą su “Be pavadinimo”.

 

Aistrų, virtusių nevaldomomis emocijomis, netrūko antros grupės varžybose. Čia, daugelio nuostabai, ypač puikiai kovos klostėsi jau labai daug krepšinio mačiusiai “Urėdijos” ekipai, kurie nukovė visus varžovus ir taip pat tapo grupės lyderiais.

 

Pasak šio turnyro liudininkų, “Urėdija”, pataikiusi penkis tolimus metimus iš eilės, sugebėjo nokautuoti rezultatu 15:6 pajėgią Marijampolės “Išvien” komandą. Kazlų Rūdos krepšininkai minimalia persvara 14:13 įveikė TNT ekipą, rezultatu 11:8 palaužė taip pat Kazlų Rūdos komandą, pasivadinusia “Žalgiriu”, ir 15:10 nugalėjo “Draugus”, kurių komandoje rungtyniavo taip pat kazlųrūdiečiai.

 

Pirmame pusfinalyje susigrūmė “Aitvaras” ir svečiai TNT. Aitvariečiai įrodė pranašumą prieš varžovus ir pateko į finalą, įveikdami juos 15:11. Kitame pusfinalyje ne visai aklas pasimatymas suvedė Marijampolės “Sigma” ir “Urėdijos” krepšininkus. Jame urėdai patyrė pirmą kluptelėjimą, nusileisdami varžovams rezultatu 10:15. Kazlų Rūdos komanda reabilitavosi mažajame finale. Kovoje dėl trečios vietos po itin atkaklios kovos jie rezultatu 14:13 įveikė TNT krepšininkus ir kazlųrūdiečiai pasidabino medaliais.

 

Didžiajame finale susikovė “Aitvaras” ir “Sigma”. Kazlų Rūdos komandos krepšininkai dar kartą įrodė pranašumą prieš “Sigma” ir įveikdami juos rezultatu 15:9 tapo “Rugsėjo fiesta 2017” 3x3 krepšinio turnyro “Mero taurės” nugalėtojais. “Aitvaro” ekipoje rungtyniavo Vytautas ir Rimvydas Zaveckai, Algirdas Migliušas ir Evaldas Černauskas.

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą