Futbolas. Jonavos futbolininkai atsirevanšavo už pralaimėjimą, patirtą pirmajame rate

2017-10-05

Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių sezonas eina į pabaigą. Suvalkijos miestelio komandai beliko trys susitikimai. Dvi viešnagės numatomos išvykoje su pirmenybių lyderiais – Vilniaus „Paneriu“ ir NFA, paskutinėse sezono namų rungtynėse „Šilas“ dar kartą „pasimatys“ su Kauno „Hegelmann Litauen“.

Na, o spalio ketvirtosios vėlų vakarą Jonavos dirbtinės dangos aikštėje „Šilo“ futbolininkai rungtyniavo su aikštės šeimininke, „Jonavos B“ ekipa. Jonaviškiai be didesnių problemų iškovojo pergalę rezultatu 4:1 (3:0). Paguodos įvartį į varžovų vartus Kazlų Rūdos komandai pelnė R.Barzdukas.

Aikštės šeimininkai esmines rungtynių problemas išsprendė jau per pirmą pusvalandį. Pirmiems atakuoti Jonavos komandos vartus buvo pasitaikiusi galimybė „Šilo“ futbolininkams. 6-ąją minutę varžovų baudos aikštės prieigose, po „Jonavos B“ pražangos, baudos smūgį atlikti mėgino M.Raulynaitis, tačiau šio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Po to Suvalkijos miestelio komanda buvo matoma tik kėlinio pabaigoje. Tuo tarpu jonaviečiai mėgavosi žaidimu, tiksliai atlikinėjo perdavimus ir realizavo susikurtas progas. Prie to namaža dalimi prisidėjo ir pasyvūs kai kurių „Šilo“ futbolininkų veiksmai gynyboje.

Dar nesužaidus nei dešimties minučių, Jonavos futbolininkai išsiveržė į priekį. Nors 8-ąją minutę, po E.Makarovo smūgio iš baudos aikštės prieigų, kamuolį atrėmė G.Zenkevičius, tačiau čia pat prišokęs varžovų komandos futbolininkas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

12-ąją minutę vėl dėmesį į save atkreipė E.Makarovas. Jo smūgiuotas kamuolys iš aštraus kampo pataikė į šoninį Kazlų Rūdos vartų virpstą.

14-ąją minutę tam pačiam futbolininkui buvo siunčiamas kamuolys už „Šilo“ gynėjų linijos. Prie jo atsidūręs E.Makarovas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:0.

Minėtas Jonavos komandos futbolininkas aikštėje buvo nesugaunamas. Dar vienas aštrus jo reidas buvo užfiksuotas 21-ąją rungtynių minutę, kuomet su kamuoliu jis sugebėjo „išmaudyti“ net tris Kazlų Rūdos futbolininkus ir pasiųsti kamuolį vartų pusėn. Tiesa, tąkart kamuolys prašvilpė šalia virpsto.

Dar vieną varžovų komandos kirtį „Šilo“ komandai teko patirti 32-ąją rungtynių minutę. Po baudos smūgio, atliekamo gana iš aštroko Kazlų Rūdos aikštės pusės krašto, kamuolys buvo siunčiamas į baudos aikštelę ir joje arčiausiai kamuolio buvo B.Spietinis, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Jonavos komandos pranašumas išaugo iki 3:0.

Po tokios šokoterapijos Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai kiek atsigavo tik kėlinio pabaigoje. 40-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs M.Raulynaitis, atsidūręs su kamuoliu prie 16 m. baudos aikštės atžymos, pamėgino smūgiuoti, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Dar viename epizode „Šilo“ futbolininkams atliekant baudos smūgį, kamuolį, atšokusį iš baudos aikštės, smūgiavo G.Kazelis, tačiau kamuolys skriejo taip pat šalia vartų.

Jokių šviesesnių spalvų horizonte Kazlų Rūdos komandai nenusimatė ir antrojo kėlinio metu. Vos įsibėgėjus šiai dvikovos daliai, 50-ąją minutę baudos aikštėje buvo pargriautas Jonavos futbolininkas ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo S.Sivolovas ir aikštės šeimininkų persvara toliau grėsmingai augo – 4:0.

Kazlų Rūdos komandos išpuoliai ir šioje rungtynių dalyje buvo gana reti ir didesnio pavojaus varžovų vartams nekėlė. Tuo tarpu jonaviškiai arti dar vieno įvarčio buvo 68-ąją rungtynių minutę. Jų greitos atakos metu jos smaigalyje atsidūręs jonaviškis pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų plotą, tačiau jį už galinės linijos nukreipė sugebėjęs sureaguoti G.Zenkevičius.

„Šilo“ futbolininkams rungtynių pabaigoje visgi pavyko pasižymėti. 81-ąją minutę M.Raulynaitis kamuolį siuntė iš aikštės vidurio už varžovų gynėjų linijos. Vienas prieš vartus su kamuoliu atsidūręs R.Barzdukas pasiuntė jį į vartų kampą, tokiu būdu sušvelnindamas rezultatą 4:1.

Per likusias dešimt minučių nei viena komanda nepasižymėjo ir aikštės teisėjas fiksavo Jonavos „Jonavos B“ vienuolikės pergalę.

Kazlų Rūdos „Šilo“ komandoje rungtyniavo: G.Zenkevičius, G.Kazelis, T.Kvietkauskas, T.Lietuvninkas, R.Barzdukas, E.Bindokas, T.Valukonis (75‘ D.Banys), Š.Krinickis, M.Raulynaitis, E.Norkevičius, D.Skrinska.

Jonavos „Jonavos B“ sudėtis: A.Joskaudas, M.Ganusauskas, E.Regelskis, G.vasylius, L.Autukas, K.Leonavičius, V.Petrukovskis, S.Sivolovas, D.Šašmurinas (54‘ E.Pankevič), B.Spietinis, E.Makarovas.