Futbolas. Kazlų Rūdos sporto centro U17 futbolo komandos pergalių seriją nutraukė Vilniaus „Panerys“

2017-10-10

Praėjusį šeštadienį LVJFA U17 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono futbolo pirmenybėse Vilniuje viešėjo D.Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos komanda. SC „Šilo“ futbolininkai atsakomojoje dvikovoje susitiko su vienais iš pirmenybių lyderių „Panerio“ ekipa.

Priminsime, kad pirmajame rate kazlųrūdiečiai sugebėjo įveikti varžovus rezultatu 1:0. Šįkart teko pripažinti Vilniaus komandos pranašumą 5:2 (4:0). Laimėję rungtynes vilniečiai nutraukė SC „Šilo“ trijų pergalių seriją ir įtvirtino savo pozicijas antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Rungtynių pradžioje D.Gabuževičiaus treniruojama komanda niekuo varžovams nenusileido ir pirma turėjo galimybę pasižymėti. Po E.Bindoko perdavimo, baudos aikštėje gavus kamuolį D.Besarabovui, pastarajam  nepavyko „nuginkluoti“ „Panerio“ vartininko ir vilniečiai įvarčio išvengė.

Artėjant kėlinio viduriui, aikštės šeimininkų atakos virto vienas po kito sekusių įvarčių plejada. Tiesa, mūsų žiniomis, du iš jų sukėlė tam tikrų abejonių dėl to, ar nebuvo jie įmušti po nuošalės...

Vos perkopus pirmam kėliniui į antrą pusę, Vilniaus komanda buvo išsiveržusi į priekį 3:0. 18-ąją ir 20-ąją minutę pasižymėjo G.Nevero, o dar po dviejų minučių varžovų persvarą padidino R.Jadzevičius.

Dar vienas įvartis į SC „Šilo“ vartus krito 33-ąją rungtynių minutę. Triuškinančią persvarą „Panerys“ įgijo po E.Trachanovič tikslaus smūgio. Kiek sušvelninti rezultatą SC „Šilo“ U17 futbolininkai galėjo jau besibaigiant pirmam kėliniui, tačiau E.Bindoko smūgiuotas kamuolys, vos šiam atsidūrus varžovų baudos aikštėje, pataikė į šoninį virpstą.

Antro kėlinio pradžioje dar vieną kirtį teko patirti kazlųrūdiečiams. 42-ąją minutę vilniečių persvarą iki 5:0 padidino komandos kapitonas E.Fominas.

Po tokio įvarčių lietaus Kazlų Rūdos komanda atsigavimo požymius pradėjo rodyti 54-ąją minutę. Tuomet kairiu Vilniaus komandos aikštės kraštu su kamuoliu kūrė D.Grinevičius, kuris, suklaidinęs du Vilniaus komandos futbolininkus, pasiuntė kamuolį į artimą kampą ir rezultatas tapo 5:1.

Dar vieną tikslų smūgį į varžovų vartus Kazlų Rūdos komanda pasiuntė jau besibaigiant rungtynėms. Atsikovojus kamuolį aikštės viduryje E.Bindokui, SC „Šilo“ futbolininkas artėjo link „Panerio“ vartų, atliko perdavimą į baudos aikštę komandos draugui ir, po pastarojo kontakto su kamuoliu, Vilniaus komandos vartininkas buvo priverstas dar kartą traukti kamuolį iš savų vartų tinklo – 5:2.

Netrukus nuaidėjo aikštės teisėjo švilpukas, fiksavęs vilniečių komandos pergalę.