Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Lengv. atletika. Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečiai iš Suvalkijos sostinės grįžo su medaliais

2017-10-11

Lygiai prieš savaitę Marijampolėje vyko apskrities atviras vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame be šeimininkų varžėsi šios sporto šakos atstovai ne tik iš aplinkinių savivaldybių centrų (Prienų, Vilkaviškio, Kalvarijos, Kauno, Alytaus, Šakių). Ne vienerius metus rengiamos varžybos sulaukė ir kaimyninės Latvijos lengvaatlečių dėmesio.

 

Suvalkijos sostinėje jėgas išmėgino ir Kazlų Rūdos sporto centro lengvosios atletikos specialistų – A.Urbštienės ir V.Kazlausko treniruojami sportininkai. Beveik dešimt nedidelės savivaldybės lengvosios atletikos atstovų varžėsi trumpų ir vidutinių nuotolių bėgimo ir šuolio į tolį sektoriuose.

 

Geriausiai Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečiams sekėsi šuolio į tolį rungtis. Šiame sektoriuje jaunučių grupėje (2002-2003 m.g.) prizininkais tapo T.Ruzveltas ir L.Stankevičius, kurie iškovojo atitinkamai antrą ir trečią vietas.

 

Kaip rodo pasiekti rezultatai, T.Ruzveltas gabus ne tik muzikoje, bet ir sporte. Jis šiose varžybose nušoko 4,91 m. Sėkmingiausias kazlųrūdiečiui buvo trečiasis mėginimas. Iki nugalėtoju tapusio šuolininko į tolį iš Kalvarijos T.Ruzveltui pritrūko vos 5 cm. Jo komandos ir rungties kolega L.Stankevičius šiose varžybose stryktelėjo 4,72 m. Jis tai atliko paskutiniu, šeštuoju bandymu. 

Grįžti į naujienų sąrašą