Futbolas. Kazlų Rūdos U13 futbolininkai sezoną užbaigė su „Tauru-2“ sužaisdami lygiosiomis

2017-10-18

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2005 m.g.  futbolininkams šių metų Lietuvos vaikų U13 Pietų regiono 9x9 pirmenybės jau baigėsi. Iš viso D.Gabuževičiaus treniruojama komanda sužaidė 20 rungtynių, kuriose patyrė ir šilto, ir šalto.

Paskutinėje akistatoje SC „Šilo“ ekipa susitiko praėjusį antradienį Kaune su šeimininke, laikinosios sostinės „Tauro-2“ devyniuke. Pirmi praleidę įvartį kazlųrūdiečiai netruko atsitiesti.

Dar pirmame kėlinyje SC „Šilo“ trylikamečiai pasiuntė du tikslius smūgius į varžovų vartus ir pirmą dvikovos dalį baigė pirmaudami 2:1. Trapi Kazlų Rūdos komandos futbolininkų persvara laikėsi iki antro kėlinio vidurio – „Tauro-2“ futbolininkai rezultatą išlygino – 2:2. Per likusį dvikovos laiką nei viena komanda daugiau nepasižymėjo ir pasidalino po tašką.

SC „Šilo“ komandai šios dvikovos rezultatas iš esmės didesnės įtakos galutinei turnyrinei pozicijai neturėjo.

Auganti, bręstanti, grūdinanti charakterį futbolo aikštėje Kazlų Rūdos komanda šiame sezone iškovojo 5 pergales, 6 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 9 pralaimėjimus. Iš viso SC „Šilo“ komanda surinko 21 tašką.