Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Graikų-romėnų imtynės. Graikų-romėnų turnyre P.Grigui atminti kazlųrūdiečiai tapo prizininkais

2017-11-09

Spalio pabaigoje Suvalkijos sostinės sporto centro „Sūduvos“ sporto salėje vyko tradicinis tarptautinis graikų-romėnų imtynių turnyras, skirtas žinomam sportininkui ir treneriui Povilui Grigui atminti.

 

Mūsų gautais duomenimis, šis turnyras Marijampolėje buvo rengiamas jau aštuonioliktą kartą. Tarp beveik šimto jose besivaržiusių graikų-romėnų imtynininkų iš Vilkaviškio, Šalčininkų, Panevėžio, Vilniaus, Kauno, Kuršėnų, Šiaulių, Klaipėdos, taip pat svečių iš Baltarusijos (Molodečno), jėgas išmėgino ir Arūno Sereikos treniruojami aštuoni Kazlų Rūdos sporto centro sportininkai. Džiugu, kad dviems iš jų pavyko prasibrauti į prizininkų gretas.

 

Svorio kategorijoje iki 38 kg (2002 m.g. ir jaun. amžiaus grupėje), kaudamąsis ne su vienu vyresniu varžovu, trečią vietą iškovojo Mantas Smaidžiūnas.

 

Toje pačioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 66 kg, antroji vieta atiteko Justui Staneikai. Kazlų Rūdos sportininkas grūdina charakterį ant tatamio jau ne vieneri metai. Jis kovėsi vienoje iš gausiausių grupių, kurioje grūmėsi dešimt graikų-romėnų imtynininkų. J.Staneika lyderio pozicijas užleido tik varžovui iš Šiaulių rajono – U.Spaičiui.

 

Be minėtų Kazlų Rūdos sportininkų neįkainojamos varžybinės patirties šiame turnyre įgijo Laurynas Daugėla, Regimantas Gudaitis, Tautvydas Sutkus, Henrikas Ptašinskas, Deimantas Arciškevičius ir Deividas Muliuolis.  

Grįžti į naujienų sąrašą