Kazlų Rūdos sporto centro krepšininkai Lietuvos Pietvakarių regiono čempionate iškovojo pergalę

2017-12-07

Praėjusį penktadienį, gruodžio 1 d., startavo Lietuvos Pietvakarių regiono krepšinio čempionatas. Jame galime matyti ir dvi Kazlų Rūdos sporto centro ekipas – L.Arminienės treniruojamą 2006/2007 m.g. komandą ir N.Diliausko 2002/2003 m.g. ugdomus krepšininkus.

Šiame sezone jaunesniųjų krepšininkų (2006/2007 m.g.) varžovais bus penkios komandos – trys Marijampolės (ŽSM I (2007 m.), ŽSM II (2008 m.),“Majamis 13“) ir Prienų KKSC bei Vilkaviškio SM ekipos.

Pirmosios žiemos dienos popietę Kazlų Rūdos sporto centro salėje vyko trejos rungtynės. Aikštės šeimininkų jaunieji (2006/2007 m.g.) krepšininkai rungtyniavo su Prienų KKSC ir Marijampolės ŽSM II komandomis.

Pirmoje akistatoje brandžiau rungtyniavę ir tiksliau atakavę krepšį prieniškiai jau per pirmą atkarpą įgijo dviženklę persvarą - 7:21. Aikštės šeimininkai sugebėjo varžovus pristabdyti antrame kėlinuke ir sužaidė jį lygiosiomis - 20:20. Tokiu būdu po pirmos dvikovos dalies Prienų krepšininkai turėjo vis dar tą patį 14 taškų pranašumą – 27:41.

Nors antroje rungtynių pusėje Kazlų Rūdos komanda kaip įmanydama priešinosi, prieniškių pranašumas visgi išaugo iki 18 taškų – 38:56. Svečių krepšininkai galingiausiai žaidė paskutiniame ketvirtyje, per kurį surinko net 45 taškus, į savąjį praleisdama vos 8, ir pasiekė įtikinamą pergalę.

Rezultatyviausiai Kazlų Rūdos ekipoje rungtyniavo D.Rutkauskas (17 taškų). Prienų komandoje lyderiavo T.Leonas (25 taškai) ir H.Miliauskas (20 taškų).

Prieniškiai kur kas pranašesni buvo rungtynėse ir su Marijampolės ŽSM II ekipa. Jose pergalę kūno kultūros ir sporto centro ekipa pasiekė taip pat didesniu nei 40 taškų skirtumu.

Tos dienos mačuose kazlųrūdiečiai neliko be taškų. Rungtynes su Suvalkijos sostinės ekipa (ŽSM II) kazlųrūdiečiai baigė švieslentėje degant 75:60. Tokiu būdu sporto centro ekipa iškovojo pirmą pergalę očiame čempionate.

Šiame mače su metais jaunesniais varžovais rungtyniavę Kazlų Rūdos SC krepšininkai dar pirmoje rungtynių pusėje įgijo 13 taškų pranašumą.

Po pirmos atkarpos L.Arminienės treniruojama ekipa pirmavo 21:15, o pirma dvikovos pusė baigėsi rezultatui esant 42:29.

Atkaklūs marijampoliečiai sugebėjo atkurti intrigą trečio kėlinuko metu, kuomet aikštės šeimininkų turėtą pranašumą varžovai ištirpdė iki 3 taškų (56:53). Visgi lemiamą žodį, lemiamos atkarpos metu tarė Kazlų Rūdos krepšininkai, kurie jau pirmomis jo minutėmis vėl pradėjo tolti nuo marijampoliečių ir laimėjo rungtynes, kaip jau minėta 15 taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose net 37 taškus surinko vėl D.Rutkauskas, 19 taškų pridėjo L.Beliauskas, rungtynių pabaigoje švystelėjęs tritaškį.

Marijampolės komandoje snaiperio savybėmis išsiskyrė net 5 tolimus metimus pataikęs K.Jasinskas. Jo sąskaitoje – 27 taškai. 18 taškų prie komandos kraičio pridėjo R.Mačinskas.