Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Futbolas. Dar viena pergale nudžiugino jauniausieji (U9) sporto centro futbolininkai

2018-01-05

Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionato kovos jau įsibėgėjo. Jame sėkmingai kaunasi Vito Kirtiklio treniruojama 2009 m.g. sporto centro komanda.

 

Vakar kazlųrūdiečiai viešėjo Kybartuose, kuriuose susitiko su bendraamžiais iš Vilkaviškio. Visų rungtynių metu dominavę svečiai iš Kazlų Rūdos pranašumą prieš aikštės šeimininkus netruko įrodyti ir įvarčiais.

 

Jau po pirmo kėlinio kazlųrūdiečiai pirmavo rezultatu 3:0. Antroje dvikovos pusėje V.Kirtiklio ugdomi futbolininkai pasižymėjo dar keturis kartus ir akistatą laimėjo rezultatu 7:0.


Penkis įvarčius į varžovų vartus įmušė Simonas Laukaitis. Po kartą pasižymėjo Domas Pauliukonis ir Liudas Šverčiauskas. Tai jau trečia Kazlų Rūdos sporto centro iškovota pergalė iš keturių galimų.

 

Ilsėtis kazlųrūdiečiams nebus kada. Kitą savaitę Suvalkijos miestelio ekipa žais su Jonavos KKSC komanda. Rungtynės vyks taip pat išvykoje. Na, o pačioje savaitės pabaigoje sporto centro mažieji futbolininkai ketina dalyvauti solidžiame turnyre "Kėdainiai Arena Winter Cup".

Grįžti į naujienų sąrašą