Futbolas. Salės futbolo pirmenybėse Kazlų Rūdos „Artistai“ išplėšė pergalę prieš „Tautkaičius“

2018-01-08

Po poros savaičių pertraukos, pasibaigus šventiniam Kalėdų ir Naujųjų metų maratonui, Kazlų Rūdos sporto centre atnaujintos Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių dvikovos. Po jų faktiškai visos komandos liko buvusiose lig tol turnyrinės lentelės pozicijose.

Šeštadienio popietę IV turo pirmame mače susigrūmė vieną pergalę iš dviejų galimų turėjusi Kazlų Rūdos „Artistų“ ir vis dar taškų neturinti Marijampolės raj. „Tautkaičių“ komandos.

Rungtynės pasižymėjo itin dideliu atkaklumu ir permainingumu, susikirto du lygiaverčiai varžovai ir pagal rungtynių eigą turbūt nebūtų galima nei vienos iš šių komandų įvardinti kaip dvikovos favoritės.

Jau 4-ąją rungtynių minutę, po P.Vyšniausko tikslaus smūgio, „Tautkaičiai“ išsiveržė į priekį, tačiau Marijampolės rajono komanda džiaugėsi neilgai, vos po poros minučių pusiausvyrą atstatė L.Ruseckas – 1:1.

Daugiau nei dešimt minučių kova vyko baudos aikščių prieigose. Marijampolės raj. futbolininkams kiek sunkiau sekėsi stabdyti kazlųrūdiečių atakas.

Dar nesibaigus pirmam kėliniui „Tautkaičiai“ viršijo 5 pražangų limitą ir „Artistams“ buvo pasitaikę net dvi galimybės nuo 10 m atžymos mušant baudinius išsiveržti į priekį, tačiau nei K.Raškauskui, nei E.Bindokui to padaryti nepavyko, pritrūko tikslumo.

Vis dėlto Kazlų Rūdos futbolininkai 18-ąją minutę išsiveržė į priekį 2:1. Po E.Bindoko perdavimo pro du varžovus kamuolį į „Tautkaičių“ vartus pasiuntė K.Raškauskas.

Antrojo kėlinio pradžioje Marijampolės raj. komandos futbolininkai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau vos iš poros metrų nuo vartų pataikyti į jų plotą nepavyko G.Jurgelaičiui. Visgi netrukus „prisišaudė“ šioje komandoje rungtyniaujantis T.Janušauskas, pasiuntęs kamuolį iš 10 m. į „Artistų“ vartų kampą – 2:2.

Istorija tuo nesibaigė. Rungtynėms einant į pabaigą, 34-ąją minutę tikslų smūgį gana iš aštraus kampo pasiuntė į D.Saukos vartus („Artistai“ tądien rungtyniavo be pagrindinio vartininko J.Bieliausko, - aut.past.) A.Moliušis, išvesdamas į priekį „Tautkaičius“.

Rodėsi, kad Marijampolės raj. ekipa bus arti taškų, tačiau per likusias keletą minučių Kazlų Rūdos komanda sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išplėšti pergalę rezultatu 4:3.

Išlyginamojo įvarčio autoriumi buvo A.Sidaravičius, na o pergalės šokį „Artistai“ šoko, kai po E.Bindoko perdavimo 40-ąją minutę kamuolį į „Tautkaičių“ vartų tinklą pasiuntė L.Vaitukaitis.