Futbolas. Dvikovoje tarp „Senių“ ir „Bruklino“ intriga laikėsi pusantro kėlinio

2018-01-08

Centrinė ketvirto turo dvikova buvo tarp praėjusio sezono finalininkų – čempiono Vilkaviškio „Bruklino“ ir vicečempionų, Kazlų Rūdos „Senių“.

Gana ženkliai atsinaujinusi šiame sezone Kazlų Rūdos komanda vertėsi be keletos komandos lyderių. Aikštėje nematėme daug smogiamosios jėgos pridedančio R.Mačežinsko, G.Urbos.  Nepaisant to, kone pusantro kėlinio rungtynėse laikėsi nemenka intriga.

Nors Vilkaviškio futbolininkai daugiau dominavo rungtynėse, tačiau „Seniai“ gana atkakliai laikėsi. Pirma Kazlų Rūdos komandos klaida „Bruklinas“ pasinaudojo 4-ąją rungtynių minutę. Tuomet kamuolį perėmęs D.Karpavičius staiga atsidūręs prie „Senių“ vartų pasiuntė kamuolį į jų tinklą.

Tai pernelyg nesutrikdė kazlųrūdiečių ir 12 min po D.Plečkaičio atliekamo baudos smūgio, atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė T.Kvietkauskas ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Kas yra šios dvikovos favoritas, vilkaviškiečiai priminė dar nesibaigus pirmam kėliniui. Po A.Pečiulio individualaus reido, kurio metu vilkaviškietis prasibrovė su kamuoliu pro du „Senių“ futbolininkus, jo smūgiuotas kamuolys suspurdėjo L.Jasinsko ginamų vartų tinkle ir „Bruklinas“ vėl išsiveržė į priekį – 1:2.

Antrame kėlinyje „Bruklino“ atakos darėsi dar pavojingesnės. Vilkaviškiečiai netrukus sugebėjo padidinti trapią vieno įvarčio persvarą. 25-ąją minutę po A.Pečiulio perdavimo tikslus buvo G.Čibirka – 1:3.

Praėjus vos trims minutėms po šio epizodo, intrigą į rungtynes grąžino galingu ir tiksliu smūgiu kamuolį pasiuntęs D.Kriaučiūnas – 2:3.

Visgi Vilkaviškio atakų gausos per paskutines dešimt minučių „Seniai“ neatlaikė. Per likusį dvikovos laiką įvarčius mušė tik praėjusių metų čempionai.

Įvarčių tiradą 34 min pradėjo G.Čibirka – 2:4. 37-ąją minutę „Bruklino“ persvarą dar labiau padidino A.Vasiliauskas – 2:5. Tuomet Kazlų Rūdos komanda mėgino rizikuoti ir prie komandos atakų „jungėsi“ vartininką pakeitęs D.Plečkaitis, tačiau ši rizika kainavo dar tris įvarčius į „Senių“ vartus.

Tuomet pasižymėjo M.Grigalevičius ir A.Brokas. Paskutinį tašką rungtynėse padėjo pastarasis futbolininkas, kuris sėkmingai realizavo 10 m baudinį ir Vilkaviškio futbolininkai šventė pergalę rezultatu 2:8.