Futbolas. „Grifas-Sūduvis“ po rungtynių su „Tornado“ liko be taškų ir... be įvarčių

2018-01-08

Paskutinėse Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių IV turo rungtynėse susitiko Suvalkijos sostinės „Grifo-Sūduvio“ ir Kalvarijos „Tornado“ komandos.

Jas skyrė ne viena turnyrinės lentelės pozicija. Kad tokia situacija nėra atsitiktinė, kalvarijiečiai įrodė ir rungtynių metu.

Tiesa, pirmo kėlinio pirmoje pusėje iš abiejų ekipų pusės buvo kiek vangokas žaidimas. Nei „Tornado“, nei „Grifas-Sūduvis“ didesnių progų pasižymėti neturėjo.

Tačiau taip buvo iki 12 rungtynių minutės. „Tornado“ į priekį išvedė po E.Žmuidino perdavimo T.Lietuvininkas – 1:0. Nors marijampoliečiai netrukus mėgino rezultatą lyginti, tačiau priešnuodžių P.Valinčiaus saugomiems vartams nebuvo.

Tuo tarpu tos dienos rungtynėse kamuolys į vartų tinklą buvo siunčiamas tik vienu adresu. Mušančiųjų įvarčius sąraše dar pirmo kėlinio pabaigoje atsidūrė P.Valinčius, kuris 19-ąją min nuo 10 m. atžymos padvigubino Kalvarijos komandos persvarą – 2:0.

Du įvarčiai į Marijampolės komandos vartus buvo tik įžanga.

Antrame kėlinyje „Tornado“ „prišaudė“ jų dar visą dešimtį. Sužaidus pusę antro kėlinio, Kalvarijos komandos pranašumas buvo jau 7:0. Varžovų vartų ramybę drumstė T.Lietuvininkas, G.Bedulskis, E.Grigaitis, R.Bansevičius.

34-ąją minutę garbės įvartį galėjo savo komandai pelnyti E.Norkevičius, tačiau P.Valinčiaus „pramušti“ nepavyko. Tuo tarpu „Grifo-Sūduvio“ vartuose ir toliau lankėsi vienas kamuolys po kito ir, nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, užfiksuotas rezultatas – 12:0.