Krepšinis. Po „Gernoros“ puolimo pirmoje rungtynių pusėje, „Urėdijos“ ekipa neatsigavo

2018-01-11

Kur kas paprasčiau reikalai klostėsi kitai Marijampolės komandai - „Gernorai“, santykius krepšinio aikštelėje aiškinantis su Kazlų Rūdos „Urėdija“.

Be pagrindinio vidurio puolėjo – V.Barusevičiaus rungtyniavusiai “Urėdijai” problemos prasidėjo dar pirmame kėlinuke.

Sunkokai rinkusi taškus Kazlų Rūdos ekipa sužaidus pusę kėlinuko turėjo 3 taškų deficitą (4:7), o iki atkarpos pabaigos atsilikinėjo 9 taškais – 8:17. „Urėdija“ daugiausia taškus rinko baudos metimais, „Gernora“ per šį kėlinuką daugiau taškų rinko pataikydama tolimus metimus. Visų jų autoriumi buvo T.Bonkevičius, kuris vien per šią atkarpą apskritai surinko 12 taškų.

Antro kėlinuko metu Marijampolės ekipos pranašumas tik augo. Šalia T.Bonkevičiaus į „Gernoros“ puolimo pajėgas sėkmingai įsijungė S.Liubinas, R.Karalius ir po pirmos rungtynių dalies marijampoliečiai turėjo solidžią persvarą – 38:18.

Antroje rungtynių pusėje Kazlų Rūdos krepšininkams pavyko kiek priartėti prie varžovų. Taškų deficitą po trijų kėlinukų „Urėdija“ buvo sumažinusi iki penkiolikos.

Dar šiek tiek Kazlų Rūdos ekipa varžovų pranašumą sumažino ketvirto kėlinuko metu, tačiau lemiamos reikšmės dvikovos eigai tai neturėjo. Didžiąją taškų dalį antroje rungtynių pusėje „Gernora“ rinko tik tolimais metimais.

Jos metu marijampoliečiai pataikė net 6 tritaškius, nepalikdami „Urėdijai“ vilčių pakovoti dėl pergalės. Dvikovą „Gernora“ baigė rezultatu 59:48. Iškovodami trečią pergalę iš keturių galimų, Marijampolės ekipa kol kas turnyrinėje lentelėje pirmauja.

Nugalėtojai gerokai pranašesni buvo už „Urėdijos“ krepšininkus atakuodami krepšį iš toli. 44 proc. jų mestų metimų (27/12) pasiekė tikslą. Kazlų Rūdos komandos šis rodiklis gerokai kuklesnis – 22 proc. (18/4).

„Gernoros“ ekipoje rezultatyvumu ir naudingumu išsiskyrė T.Bonkevičius (22 taškai, 16 NB) ir R.Karalius (14 taškų, 14 NB). „Urėdijos“ ekipoje rungtynės geriausiai klostėsi D.Sederevičiui (12 taškų, 17 NB) ir A.Puzinui (10 taškų, 11 NB).