Futbolas. Įvarčių mūšyje pergale sezoną baigė Kazlų Rūdos „Savi“ futbolininkai

2018-02-05

Antrame šeštadieniniame mače triskart salės futbolo čempionai Kazlų Rūdos „Savi“ komanda sezoną baigė iškovodama pergalę prieš Marijampolės rajono „Tautkaičių“ ekipą, tokiu būdu varžovams palikdami viltis taškų skonį pajusti kitiems metams.

Tiesa, kazlųrūdiečiams šis sezonas iš esmės taip pat nesusiklostė. „Savi“ komandai gauti kelialapio į pusfinalius nepavyko, tačiau kaip ten bebūtų, bet kurios rungtynės, kad ir nieko nelemiančios, tačiau atnešančios pergalę, nubloškia į malonių emocijų zoną.

Rungtynėse su Marijampolės rajono komanda intriga gyva buvo beveik iki paskutinių minučių. Iš viso šiame mače buvo įmušta dešimt įvarčių.

Dar nesužaidus nei dešimt minučių, po A.Kairiūkščio ir E.Besarabovo „siuntinukų“,  Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį.

Prie aikštės šeimininkų atakų ne kartą jungėsi ir vartus sergėjęs D.Sederevičius, tokiu būdu „viliodamas“ varžovus dažniau atakuoti. Šia galimybe mėgino pasinaudoti „Tautkaičiai“ kėlinio viduryje, tačiau iš aikštės vidurio smūgiuotą kamuolį paskutinę akimirką spėjo nukreipti nuo vartų linijos A.Kairiūkštis.

11-ąją rungtynių minutę A.Lekeckui buvo pavykę sušvelninti rezultatą 2:1, tačiau čia pat dviejų įvarčių pranašumą atstatė D.Gabuževičius – 3:1.

Atkaklūs „Tautkaičių“ futbolininkai, dar nesibaigus pirmam kėliniui, sugebėjo vėl atkurti intrigą. Po 18-ąją minutę A.Žilinsko siunčiamo kamuolio į tuščius vartus rezultatas tapo 3:2, o po minutės rezultatą išlygino A.Lekeckas – 3:3.

Antrame kėlinyje „Tautkaičiai“ „neleido“ Kazlų Rūdos futbolininkams pabėgti. Vos tik įvarčio persvarą 26-ąją minutę po D.Sederevičiaus tikslaus smūgio įgijo „Savi“ – 4:3, 32-ąją vėl lygino jį G.Jankevičius – 4:4.

Visus taškus ant „i“ kazlųrūdiečiai sudėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis. 37-ąją aikštės viduryje kamuolį perėmė E.Besarabovas, atliko perdavimą D.Gabuževičiui, kuris nukreipdamas kamuolį  į vartų tinklą, dar kartą išvedė „Savi“ į priekį 5:4.

40-ąją minutę tiksliu baudos smūgiu „Savi“ ekipos pergalę įtvirtino D.Sederevičius – 6:4. Iškovojusi antrą pergalę iš šešių galimų Kazlų Rūdos komanda liko penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje.