Futbolas. Staigmeną pateikė Kazlų Rūdos „Artistai“ įveikdami Kalvarijos „Tornado“

2018-02-05

Antrą staigmeną šių metų pirmenybėse sugebėjo pateikti Kazlų Rūdos „Artistų“ komanda, sukomplektuota daugiausia iš 2001 m.g. futbolininkų.

Dar sezono pradžioje sporto centro jaunimo ekipa buvo įveikusi „Savi“ futbolininkus, o šįkart pergale mėgautis kazlųrūdiečiai galėjo „ant menčių paguldę“ Kalvarijos komandą su E.Grigaičiu priešakyje. Tiesa, varžovų ekipoje nebuvo pagrindinio vartininko P.Valinčiaus.

Rungtynės prasidėjo ne itin didele sparta. Pirmų pavojingų epizodų teko laukti daugiau nei pusę kėlinio. „Tornado“ futbolininkų aštresnes atakas „Artistai“ stabdydavo pražangomis.

Keletą jų surinkę pirmomis minutėmis kazlųrūdiečiai sugebėjo išvengti leistino pražangų limito ir nesuteikė galimybės Kalvarijai smūgiuoti nuo 10 m atžymos.

Realiausią progą pasižymėti kalvarijiečiai turėjo 16-ąją minutę, kuomet smūgiavo į kamuolį iš keletos metrų nuo vartų Kalvarijos futbolininkas gana iš laisvos padėties, tačiau pataikyti į vartų plotą pastarajam nepavyko. Pirma rungtynių pusė baigėsi be įvarčių.

Sporto centro salėje susirinkusių futbolo gerbėjų emocijos sužadintos buvo antrojo kėlinio pradžioje. 22-ąją minutę į staigią kontroataką pasinėrė prie komandos puolamųjų veiksmų prisidėjęs J.Bieliauskas, kuris nukūrė su kamuoliu prie varžovų vartų, atliko perdavimą A.Sidaravičiui, tačiau pastarajam pritrūko tikslumo.

Šią „klaidą“ jis ištaisė vos po keletos minučių, kai gavęs kamuolį, staigiai apsisukant smūgiavo jį pro greta esantį varžovą, ir kamuolys suspurdėjo „Tornado“ vartų tinkle. „Artistai“ išsiveržė į priekį 1:0.

Pagavę azartą aikštės šeimininkai dar labiau suaktyvėjo. 29-ąją minutę varžovų vartininko gynybos įveikti nepavyko D.Saukai, o po trijų minučių tikslumo pritrūko L.Vaitukaičiui.

Ko nepavyko padaryti komandos kolegoms, tą sėkmingai įgyvendino 34-ąją minutę M.Bielskus, padvigubindamas „Artistų“ persvarą iki 2:0.

37-ąją minutę kazlųrūdiečių pranašumą sumažino T.Puzara – 2:1, tačiau vos po poros minučių vėl sugrąžinti turėtą persvarą puikią galimybę turėjo L.Vaitukaitis.

Šio futbolininko smūgiuotas kamuolys nuo virpsto atšoko Kalvarijos komandos vartininkui į rankas, bet jau kitame epizode vėl apie save priminė A.Sidaravičius. Jo kone iš aikštės vidurio galingai smūgiuotas kamuolys atsidūrė „Tornado“ vartų kamputyje ir būsimi pusfinalininkai „Artistai“ reguliarųjį sezoną baigė iškovodami įstabią pergalę rezultatu 3:1.