Krepšinis. Antrame pusfinalyje Marijampolės „Gernora“ pranoko Igliaukos krepšininkus

2018-02-07

Kiek kitokiu scenarijumi klostėsi antrasis Kazlų Rūdos atvirų veteranų krepšinio pirmenybių pusfinalis. Jame susirėmė Marijampolės „Gernora“ ir Igliaukos „Igliauka-Sūduvos seniai“.

Rungtynių pradžia buvo itin nerezultatyvi ir geriau ji klostėsi igliaukiškiams. Po G.Kulbokos taiklių metimų pirmomis dvikovos minutėmis 0:5 pirmavo „Igliauka-Sūduvos seniai“.

Tuo tarpu „Gernorai“ daugiau nei pusę kėlinuko „atidaryti krepšio“ niekaip nesisekė. Pirmasis tai padarė S.Liubinas, tačiau per visą atkarpą marijampoliečiai surinko vos šešis taškus.

Tiesa, varžovai dideliu rezultatyvumu taip pat nepasižymėjo, ir pirmasis ketvirtis baigėsi Igliaukai pirmaujant 6:9.

„Gernoros“ ekipa daugiau sėkmingų atakų surengė antro ketvirčio metu. Tuo tarpu Igliaukos rezultatyvumas iš esmės nepakito.

Suvalkijos sostinės ekipai smogiamosios jėgos ženkliai pridėjo trys T.Bonkevičiaus tolimi metimai. Tokiu būdu „Gernora“ netruko persverti rezultatą ir laimėti pirmąją rungtynių dalį rezultatu 24:17.

Antroje rungtynių pusėje Igliaukos ekipai reikalai dar labiau prastėjo. Vėl tolimais metimais nesulaikomas marijampoliečių gretose buvo T.Bonkevičius, ne kartą rezultatyviai atakas užbaigdavo S.Liubinas, E.Aleksa. Po trijų atkarpų „Gernora“ pirmavo jau 44:30.

Lemiamam mūšiui paskutiniame ketvirtyje „Igliaukai-Sūduvos seniams“ pakilti nepavyko ir „Gernora“ rungtynes laimėjo dvidešimties taškų skirtumu – 58:38.

Marijampolės komandoje rezultatyvumu išsiskyrė T.Bonkevičius (20 t.), S.Liubinas (20 t.) ir E.Aleksa (12 t.). Pastarasis krepšininkas buvo naudingiausias ekipoje (20 NB). T.Bonkevičius šiame mače pataikė net 6 tolimus metimus.

Igliaukos ekipoje rezultatyviausiai bei naudingiausiai kovėsi G.Kulboka (14 taškų, 11 NB) ir A.Komka (13 taškų, 9 NB).