Futbolas. Kazlų Rūdos sporto centro U9 futbolininkai pranoko varžovus iš Kėdainių

2018-02-09

Kazlų Rūdos sporto centro jauniausiems (2009 m.g.) futbolininkams sezonas Lietuvos mokinių mažojo futbolo čempionate jau įpusėjo. V.Kirtiklio treniruojami futbolininkai sužaidė visas pirmojo rato rungtynes.

Ketvirtadienio pavakare Kazlų Rūdos komanda rungtyniavo su Kėdainių FK „Nevėžio“ ekipa. Kazlųrūdiečiams tai buvo šeštosios rungtynės šiame sezone.

Pasak komandos trenerio, po priverstinės pertraukėlės sugrįžus į varžybinės veiklos ritmą, tokios kokybės žaidimo, kokį gali demonstruoti aikštės šeimininkams ne itin pavyko. Kaip ten bebūtų, sporto centro futbolininkai iškovojo įtikinamą pergalę.

Jau pirmą rungtynių minutę į Kėdainių vartų tinklą kamuolį iš aštroko kampo pasiuntė Simas Laukaitis ir kazlųrūdiečiai išsiveržė į priekį 1:0.

Tądien šis sporto centro futbolininkas, ne kartą padedant ir komandos draugams, „bombardavo“ varžovų ekipos vartus.

Dar neįpusėjus pirmam kėliniui, S.Laukaitis padidino Kazlų Rūdos komandos persvarą iki 2:0. Daugiau kontroliavę kamuolį aikštės šeimininkai ir toliau dominavo. Neblogą progą pasižymėti turėjo prie kėdainiškių vartų atsidūręs Domas Pauliukonis, tačiau tąkart „Nevėžio“ vartininkas kamuolį atrėmė. Esant tokiam rezultatui, komandos paliko aikštę trumpam atokvėpui.

Antrojo kėlinio pradžioje sporto centro futbolininkai ir toliau dominavo, varžovus pasitikdami jų aikštės pusėje. Tiesa, vieną pavojingesnį išpuolį buvo surengę Kėdainių futbolininkai, kurie galėjo sušvelninti rezultatą, tačiau tąkart sėkmingai sužaidė Kazlų Rūdos komandos vartus gynęs Liudas Šverčiauskas.

Netrukus visas viltis įsigalėti intrigai šioje dvikovoje nubraukė S.Laukaitis, kuris po Arono Sidabros perdavimo padidino aikštės šeimininkų persvarą 3:0, o netrukus tas pats Kazlų Rūdos futbolininkas, pranėręs pro tris susispietusius varžovus, pasiuntė dar vieną kamuolį į Kėdainių komandos vartus – 4:0.

Besibaigiant rungtynėms, po D.Pauliukonio perdavimo, rezultatyviausias sporto centro futbolininkas įmušė dar vieną įvartį ir Kazlų Rūdos komanda šventė pergalę rezultatu 5:0.