Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių pirmame pusfinalyje – įtikinama „Bruklino“ pergalė

2018-02-13

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybės priartėjo prie pat kulminacijos. Po sekmadienį vykusių pusfinalių paaiškėjo, kas kausis dėl čempiono titulo didžiajame finale, o kas kovos dėl vieno medalių komplekto mažajame finale.

Vasario 11-ąją vykusiuose pusfinaliuose didesnių staigmenų neužfiksuota. Komandos, iškovojusios aukštesnes pozicijas reguliariajame sezone, pasiekė nesunkias pergales.

Pusfinalių nugalėtojai nekantriai laukia paskutinio skambučio, kviečiančio į lemiamą mūšį dėl Marijampolės apskrities salės futbolo čempiono vardo.

Sekmadienio vidurdienį pirmame pusfinalyje ietis sukryžiavo praėjusio sezono nugalėtojai, šiame taip pat visas pergales iškovoję Vilkaviškio „Bruklino“ futbolininkai ir ketvirtoje pozicijoje baigę sezoną Kazlų Rūdos „Seniai“, kurie žvelgiant retrospektyviai turėjo taip pat kuo pasigirti. (salės futbolo pirmenybes kazlųrūdiečiai buvo laimėję per aštuonerius metus tris kartus, - aut.past.).

Šiame pusfinalio mače pirmi arčiau pavojingo epizodo buvo vilkaviškiečiai. 3-ąją minutę gana iš toli kamuolį smūgiavo A.Brokas, tačiau jį atrėmė „Senių“ vartus gynęs E.Vyšniauskas. Savo ruožtu netrukus vilkaviškiečių vartams pamėgino grąsinti atakos smaigalyje atsidūręs T.Kvietkauskas, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo vartininkui į rankas.

Grėsmingiau atakose rungtyniavę „Bruklino“ futbolininkai dominavimą aikštėje įrodė dar pirmame kėlinyje mušdami keletą įvarčių.

4-ąją minutę į „Senių“ vartus tiksliai kamuolį pasiuntė rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas G.Čibirka ir Vilkaviškis išsiveržė į priekį – 1:0.

Tas pats „Bruklino“ komandos lyderis 8-ąją minutę, vos gavęs kamuolį, „išmaudė“ Kazlų Rūdos komandos gynėją, vartininką ir padvigubino vilkaviškiečių persvarą iki 2:0.

Sužaidus vos pusę kėlinio, individualiais veiksmais prie svečių komandos persvaros prisidėjo ir A.Pečiulis. Po jo įvarčio, įmušto 11-ąją minutę, rezultatas tapo jau 3:0.

Požymių, rodančių, jog „Seniai“ galėtų krapštytis iš duobės, nebuvo, o „Bruklinas“ ir toliau didino pranašumą.

15-ąją minutę iš aštraus kampo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė A.Brokas, o 18-ąją ir toliau buvo nesulaikomas G.Čibirka, pasiuntęs dar vieną kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartus – 5:0.

Vos prasidėjus antram kėliniui, „Senių“ vartininkui teko traukti dar vieną kamuolį iš vartų tinklo. 21-ąją minutę, atliekant baudos smūgį, A.Brokas atliko perdavimą į kraštą A.Pečiuliui, pastarasis vienu lietimu kamuolį pasiuntė arčiau vartų buvusiam D.Karpavičiui ir vilkaviškiečio „uždarytas“ kamuolys atsidūrė vartų tinkle – 6:0.

Buvo gana akivaizdu, kad į finalą pateks „Bruklinas“. Kazlų Rūdos futbolininkams buvo garbės reikalas įmušti bent įvartį. Ir tai pavyko padaryti 29-ąją minutę. Po E.Kaptainio perdavimo atgal, kamuolį į vartų tinklą pasiuntė D.Kriaučiūnas – 6:1.

Tai mažai guodė „Senių“ futbolininkus, nes besibaigiant rungtynėms už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas T.Kvietkauskas. Kiekybine persvara „Bruklinas“ pasinaudojo ir 36-ąją minutę siuntė dar vieną kamuolį į E.Vyšniausko ginamus vartus – 7:1.

Per likusias keletą minučių komandos apsikeitė įvarčiais ir Vilkaviškio ekipa, laimėjusi rungtynes 8:2, iškopė į pirmenybių finalą.