Kazlų Rūdos „Artistams“ dar kartą įveikti „Tornado“ nepavyko

2018-02-13

Nors paskutiniame reguliaraus sezono ture Kazlų Rūdos „Artistai“ buvo sugebėję pateikti staigmeną ir įveikė Kalvarijos „Tornado“ rezultatu 3:1, tačiau dar kartą to padaryti nepavyko.

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių pusfinalis suvedė būtent šias dvi ekipas.

Ši akistata klostėsi panašiu scenarijumi kaip ir pirmasis pusfinalis. Jau 1-ąją minutę, po T.Lietuvininko perdavimo, į „Artistų“ vartų tinklą kamuolį pasiuntė „Tornado“ lyderis E.Grigaitis, o 6-ąją, asistuojant šiam futbolininkui, Kalvarijos komandos pranašumą padidino T.Puzara – 2:0.

Įsismarkavusius svečių futbolininkus „Artistai“ pristabdyti galėjo 9- ąją minutę. Po K.Raškausko perdavimo, neblogą galimybę smūgiuoti turėjo E.Bindokas, tačiau „prisišaudyti“ nepavyko.

Savo šanso neišnaudojo ir kamuolį perėmęs bei atsidūręs prie Kalvarijos komandos vartų L.Ruseckas.

Tuo tarpu kalvarijiečiai „dovanų“ nedalijo. 12-ąją minutę į J.Bieliausko ginamus vartus pro gynėją kamuolį į kamputį pasiuntė R.Bansevičius ir „Tornado“ pranašumas grėsmingai išaugo iki 3:0.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje „Artistų“ vartininkui teko traukti kamuolį dar kartą iš vartų tinklo, kuris atsidūrė jame po T.Lietuvininko prisilietimo prie kamuolio. Pirma dvikovos dalis baigėsi „Tornado“ pirmaujant 4:0.

Kazlų Rūdos komandos futbolininkų puolimas antrame kėlinyje nebuvo visai „bedantis“, tačiau ne visada gaudavosi patys smūgiai arba pritrūkdavo tikslumo. Kalvarijos ekipa rungtyniavo kur kas aštriau. „Tornado“ futbolininkai, neleisdami priartėti varžovams iš Kazlų Rūdos, neįpusėjus antram kėliniui sugebėjo pasižymėti dar du kartus.

25-ąją minutę, po T.Lietuvininko perdavimo, kamuolį į „Artistų“ vartus pasiuntė R.Bansevičius, o po poros minučių dar vieną įvartį mušė T.Puzara – 6:0.

Šiek tiek gyvybės žaidime savo komandai mėgino įpūsti ir pakelti kovinę dvasią 30-ąją minutę, po L.Rusecko perdavimo, kamuolį smūgiavęs iš kone aikštės vidurio E.Bindokas, švelnindamas rezultatą iki 6:1, tačiau tai buvo viskas iš aikštės šeimininkų pusės.

Po šio įvarčio, kalvarijiečiams kiek sumažinus apsukas, keletą minučių įstabesnių epizodų, kuomet viena ar kita komanda galėtų pasižymėti, neužfiksuota, tačiau aistrų netrūko ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Tai neapsiėjo be pasekmių.

35-ąją minutę, įsivėlus į incidentą aikštėje dviem komandos žaidėjams, o šalia to ir prie pat jų salėje sėdėjusiam sirgaliui, pastarasis dėl nederamo elgesio buvo paprašytas palikti sporto centro salę. To nepadarius, dvikova buvo sustabdyta ir užfiksuotas galutinis rezultatas 6:1 Kalvarijos „Tornado“ komandos naudai, atvėrusiai duris į ateinantį šeštadienį vyksiantį finalą.