Futbolas. Kazlų Rūdos SC „Šilo“ jaunimas iškovojo solidžią pergalę

2018-06-12

Sėkmingą pasirodymą LVJFA U-19 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono pirmenybėse toliau tęsia Dariaus Gabuževičiaus treniruojamas jaunimas.

Sekmadienio vidurdienį SC „Šilo“ futbolininkai Kaune rezultatu 6:0 (2:0) sutriuškino artimiausius kaimynus, tuo metu vienu laipteliu žemiau buvusius „Tauro“ futbolininkus.

Kazlų Rūdos komandos gretose pasižymėjo keturis įvarčius varžovams atseikėjęs Lukas Karpavičius ir po tikslų smūgį į varžovų vartus pasiuntę Ignas Raštutis ir Egidijus Bindokas.

Pirmomis rungtynių minutėmis kamuolį daugiau kontroliavo aikštės šeimininkai, tačiau arčiau vartų kauniečiams prasibrauti neapvyko.

Tuo tarpu Kazlų Rūdos futbolininkai jau 6-ąją rungtynių minutę pademonstravo pavyzdinę ataką. Iš aikštės gilumos T.Kvietkauskas siuntė kamuolį į kairį kraštą L.Karpavičiui.

Pastarasis prasiveržė su kamuoliu į baudos aikštę, atliko perdavimą atgal taip pat baudos aikštėje pasirodžiusiam I.Raštučiui, ir pastarojo vienu lietimu į dešinį vartų kampą pasiųstas kamuolys suspurdėjo vartų tinkle – 1:0.

Netrukus puolime vėl buvo matomi SC „Šilo“ futbolininkai. 13-ąją minutę, po I.Raštučio skersuoto kamuolio, galva kamuolį siuntė L.Karpavičius, tačiau kamuolys švilpė šalia vartų.

Na, o po penkių minučių perdavimu atsilygino L.Karpavičius. Tuomet I.Raštučio smūgiuotą kamuolį vartininkas nukreipė už galinės linijos.

Kauno futbolininkai 18-ąją minutę galėjo rezultatą išlyginti. Tuomet buvo keliamas kampinis prie „Tauro“ vartų ir kauniečiams apsigynus, pastarieji pasinėrė į greitą ataką.

Jos smaigalyje atsidūręs Kauno futbolininkas nukreipė kamuolį L.Jasinsko ginamų vartų link, tačiau kamuolys atšoko nuo vartų skersinio.

Toliau jau sekė vėl Kazlų Rūdos komandos atakų plejada. Vienoje iš jų, 22-ąją minutę prie SC „Šilo“ atakos prisijungė E.Bindokas, kuris kūrė su kamuoliu varžovų aikštės kraštu, kamuolį skersavo ir baudos aikštėje nesaugomas L.Karpavičius vienu lietimu smūgiavo, tačiau kamuolys švilpė virš vartų.

26-ąją minutę galingą „bombą“ iš baudos aikštės prieigų paleido rezultatyviausias Kazlų Rūdos komandos futbolininkas I.Raštutis, tačiau kamuolys pataikė į viršutinį vartų virpstą.

Dar vienas epizodas, galėjęs baigtis įvarčiu buvo užfiksuotas 33-ąją minutę. Po puikaus A.Sidaravičiaus perdavimo aikštės viduryje, kamuolį siunčiant link baudos aikštės, prie jo atsidūręs L.Karpavičius mėgino perkelti kamuolį per iš vartų išbėgusį L.Klimą.

„Tauro“ vartininkas siekė kamuolį ir nukreipė jį už galinės linijos.

SC „Šilo“ jaunimas „prisišaudė“ paskutinę pirmo kėlinio minutę. Tuomet su kamuoliu baudos aikštėje buvo pargriautas O.Šarauskas ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo L.Karpavičius ir pirma dvikovos pusė baigėsi Kazlų Rūdos komandai pirmaujant 2:0.

Antrame kėlinyje gerokai išaugo SC „Šilo“ futbolininkų kuriamų progų realizacija. 53-ąją minutę Kauno komandos vartininko klaida pasinaudojo L.Karpavičius, kuris prie varžovų vartų perėmė kamuolį ir pasiuntė jį į vartų tinklą – 3:0.

Tikras atakų tornadas „Taurą“ užklupo 70-ąją minutę. Po T.Raštučio smūgiuoto kamuolio iš baudos aikštės prieigų ir kamuoliui atšokus nuo virpsto, smūgį kartojo I.Raštutis.

Vartininkas atrėmė kamuolį. Jį toliau valdė Kazlų Rūdos komanda. Vienas iš futbolininkų atliko perdavimą iš vienos baudos aikštės zonos į kitą ir kamuolį į vartų tinklą pasiuntė L.Karpavičius – 4:0.

Vos po penkių minučių vėl SC „Šilo“ komandos atakos smaigalyje atsidūrė vieną po kito štampavęs įvarčius L.Karpavičius. Po A.Sidaravičiaus perdavimo, jis atliko dar vieną tikslų smūgį ir Kazlų Rūdos persvara tapo jau 5:0.

Šiek tiek sušvelninti rezultatą varžovams buvo pasitaikiusi galimybė jau besibaigiant rungtynėms, tačiau to padaryti neleido J.Bieliauskas, kuris Kauno futbolininko smūgiuotą kamuolį atrėmė.

Na, o paskutinį tašką dvikovoje jau paskutinę minutę padėjo E.Bindokas. Kazlų Rūdos komandai lankantis „Tauro“ baudos aikštės prieigose, kamuolį atsikovojo D.Besarabovas, kuris atliko perdavimą E.Bindokui ir pastarojo siųstas kamuolys suskambėjo vartų tinkle – 6:0.

Iškovojusi solidžią pergalę SC „Šilo“ jaunimo komanda įsitvirtino trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ komandoje rungtyniavo: Lukas Jasinskas (76‘ Julius Bieliauskas), Egidijus Bindokas, Darijus Grinevičius (59‘ Kristupas Besarabovas), Osvaldas Šarauskas, Lukas Karpavičius (85‘ Dominykas Besarabovas), Tadas Kvietkauskas, Einoras Borodeiko (63‘ Tomas Raštutis), Lukas Vaitukaitis, Mantas Gudelevičius, Ignas Raštutis, Airidas Sidaravičius (83‘ Justas Stanionis).