Futbolas. LVJFA „Wellkid lygos“ pirmo etapo kovas baigė jauniausieji Kazlų Rūdos futbolininkai

2018-06-23

LVJFA U-10 „Wellkid lygos“ 7x7 Pietų regiono vaikų futbolo čempionatas Vito Kirtiklio treniruojamai 2009 m.g. Kazlų Rūdos komandai įpusėjo.

Paskutinėse pirmo rato dvikovose, kuriose šiame regione kaunasi penkiolika komandų, mažieji kazlųrūdiečiai Varėnoje vykusiame ture susitiko su dviem Kauno komandomis – FM „Fortūna“ - FC „Stumbru A“ ir FM „Fortūna“ – „Stumbru B“.

Su pastarąja ekipa SC „Šilo“ U-10 futbolininkai ir pradėjo pirmąsias rungtynes. Pasak komandos trenerio, tai buvo lygiaverčių varžovų dvikova. Tai atspindi ir jos rezultatas. Kazlų Rūdos komanda su FM „Fortūna“ – „Stumbru B“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Varžovai šio mačo metu pasižymėjo pirmi. Įvartis į Kazlų Rūdos komandos vartus krito po rikošeto. Šia minimalia persvara ir baigėsi pirma dvikovos pusė.

Antro kėlinio pradžioje kauniečiai įmušė dar vieną įvartį ir pirmavo 0:2, tačiau Suvalkijos miestelio futbolininkai rankų nenuleido ir kovojo iki paskutinių sekundžių. Pastangos nenuėjo perniek.

Viename iš epizodų besigindami varžovai įsimušė įvartį į savus vartus – 1:2. Kamuolys vartų tinkle atsidūrė taip pat po rikošeto.

Na, o dvikovai einant į pabaigą, po keliamo kampinio prie Kauno komandos vartų, rezultatą išlygino Lukas Martišius. Tokiu būdu kazlųrūdiečiai su varžovais pasidalino po tašką.

Ne mažiau dramatiškai klostėsi antroji akistata su Kauno FM „Fortūna“ - FC „Stumbru A“. Vos įpusėjus pirmam kėliniui, po 5-ąją, 10-ąją ir 11-ąją minutę įmuštų S.Laukaičio įvarčių, SC „Šilo“ U-10 futbolininkai pirmavo 3:0.

Vieną iš įvarčių minėtas kazlųrūdietis įmušė po baudos smūgio. V.Kirtiklio treniruojamos komandos dominavimą varžovai kiek pristabdė 12-ąją minutę sušvelninę rezultatą – 3:1. Daugiau pirmame kėlinyje nei viena komanda nepasižymėjo.

Antroje dvikovos dalyje trijų įvarčių pranašumą atstatė L.Šverčiauskas – 4:1. SC „Šilo“ futbolininkai per anksti patikėjo pergale ir laikinosios sostinės komanda sugebėjo panaikinti trijų įvarčių deficitą.

Iš duobės varžovai kapanojosi atsakydami greitais įvarčiais – 4:3. Na, o likus rungtyniauti vos porai minučių, kauniečiai rezultatą išlygino – 4:4.

SC „Šilo“ komanda išsigelbėjo paskutinę dvikovos minutę. Nuo kampinio gairelės kamuolį į Kauno komandos vartus „įsuko“ Simas Laukaitis. Kazlų Rūdos ekipa išplėšė pergalę rezultatu 5:4 ir į turnyrinę lentelę įsirašė visus tris taškus.

Pirmo etapo, rato varžybų kovos Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-10 komandai jau baigėsi. Galutinė mažo miestelio futbolininkų turnyrinė pozicija paaiškės, kuomet bus žinomi visų šio regiono komandų sužaistų rungtynių rezultatai.

Aišku viena, kad pagal šio čempionato nuostatus, 1-8 vietas ir 9-15 vietas užėmusios komandos atskiruose divizionuose toliau jau dviejų ratų sistema kovas tęs rudenį.