Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

E.Vosylius triumfavo atvirose Šilalės miesto šventės štangos spaudimo varžybose

2018-08-10

Itin vaisinga ši kepinanti vasara Kazlų Rūdos jėgos sporto atstovui Evaldui Vosyliui. Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 4-ąją, nedidelio Suvalkijos miestelio sportininkas Šilalėje jėgas išmėgino kiek kitokiame savo amplua.


Jei kazlųrūdietį įprasta matyti daugiau jėgos ištvermės rungtyse, tai šįkart E.Vosylius susirungė atvirose maksimalaus štangos svorio spaudimo varžybose. Tą savaitgalį Žemaitijos miestas šventė 485-ąjį gimtadienį ir štangos spaudimo varžybos buvo vienas iš šventės akcentų.

 

Varžybos vyko atskirose svorio kategorijose ir jos sulaukė ne tik vietos regiono, bet ir kitų Lietuvos vietovių jėgos sporto atstovų dėmesio.

 

Atvirose Šilalės štangos spaudimo varžybose „Mero taurei laimėti“ E.Vosylius triumfavo svorio kategorijoje iki 66 kg.

 

Kazlųrūdiečiui nugalėtojo titulas atiteko „išspaudus“ 110 kg sveriančią štangą. Jis artimiausią varžovą lenkė net 25 kg. Tai jau antras E.Vosyliaus trofėjus, nuskintas šią vasarą.

 

Priminsime, kad dar liepos mėnesį kazlųrūdietis svorio kategorijoje iki 74 kg tapo savo kūno svorio štangos spaudimo rungties nugalėtoju Alytuje vykusiame Lietuvos čempionate. Tuomet 66 kg sveriančią štangą Evaldas iškėlė 33 kartus.

Grįžti į naujienų sąrašą