Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Rugsėjo fiesta.Kazlų Rūdos rugsėjo fiestos futbolo turnyre triumfavo miestelio jaunimas

2018-09-11


Praėjusį savaitgalį Kazlų Rūdos futbolo stadione nuvilnijo 7x7 futbolo turnyras „Kazlų Rūdos savivaldybės Mero taurei laimėti“.

 

Populiariausios sporto šakos Kazlų Rūdoje renginys buvo vienas iš tradicinės „Rugsėjo fiestos“ akcentų. Nors komandų gausa turnyras šįkart nepasižymėjo, tačiau jo vertė nei kiek nesumenko, juolab intriguojančių, su netikėtumo faktoriumi pasibaigusių kovų, tikrai netrūko...

 

Šįmet dėl Mero taurės susikovė trys Kazlų Rūdos („Savi“, „Seniai“, „Artistai“) ir viena Marijampolės („Sūduviukas“) ekipa. Pagal turnyro reglamentą, komandos sužaidė rato sistema, po kurio ir paaiškėjo jo nugalėtojai bei prizininkai.

 

Sėkmingiausiai 7x7 futbolo turnyras susiklostė iš vietos jaunimo suburtai Kazlų Rūdos „Artistų“ komandai.

 

Dar pirmame mače minėta ekipa kiek netikėtai rezultatu 2:1 sugebėjo ant menčių paguldyti pajėgią „Senių“ komandą. Antrame ture kazlųrūdiečiai sausu rezultatu 3:0 įveikė „Sūduviuką“, o paskutiniame turnyro mače minimalia persvara 1:0 palaužė „Savi“ futbolininkų pasipriešinimą. Surinkę 9 taškus, Kazlų Rūdos „Artistai“ triumfavo ir tapo „Mero taurės“ nugalėtojais.

 

Antra vieta atiteko 4 taškus surinkusiai, sudarytai pagrindinai iš futbolo veteranų, „Savi“ komandai. Ši ekipa po tašką pasidalino su „Seniais“. Principinis tarpusavio mačas baigėsi lygiosiomis 1:1. Na, o pergalę Kazlų Rūdos „Savi“ futbolininkai šventė dvikovoje su „Sūduviuku“, kurį įveikė rezultatu 1:0.

 

Pastaroji ekipa turnyre iškovojo trečiąją vietą. Marijampolės futbolininkai sugebėjo taip pat rezultatu 1:0 nukauti „Senius“.


Kazlų Rūdos savivaldybės meras V.Kanevičius apdovanojo pajėgiausias turnyro komandas, akcentuodamas, kad visi šių metų renginiai skirti gražiam mūsų valstybės jubiliejui, šimtmečiui paminėti. Savivaldybės vadovas įteikė turnyro rėmėjų įsteigtus specialius prizus geriausiems komandų futbolininkams, o jais tapo Valdas Dembinskas („Sūduviukas“), Edvardas Kaptainis („Seniai“), Lukas Jasinskas („Artistai“) ir Evaldas Vyšniauskas („Savi“).

 

Metai iš metų futbolas neužleidžia lyderio pozicijų Kazlų Rūdoje. Šio žaidimo jėga ir teikiamos emocijos sunkiai įsivaizduojamos be futbolo entuziastų, todėl tariame didelį AČIŪ šio turnyro rėmėjams – MB „Ratoma“ direktoriui Tomui Žūkui, „Hummel“ atstovui Mantui Babianskui, UAB „Kajaus Logistika“ direktoriui Karoliui Radzevičiui, kurie ne tik žodžiais, bet ir darbais prisideda prie futbolo tradicijų puoselėjimo Kazlų Rūdos savivaldybėje. Taip pat dėkojame Kazlų Rūdos futbolo klubui „Kazlų Rūda“, Marijampolės apskrities futbolo federacijai už pagalbą kuriant futbolo šventę šimtmečio Lietuvos nedideliame miestelyje.

Grįžti į naujienų sąrašą

Komentarai

Sirgalius
2018-09-13 09:50:09
Norejau paklausti,ar apart futbolo Kazlų Rūdoje dar vyksta kokie nors renginiai(pvz.tinklinis,krepšinis)
Giedrius
2018-09-18 10:00:55
Taip jau yra,kad Kazlų Rūdoje ši sporto šaka populiariausia...