Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. „Rugsėjo fiestos‘ 2018“ 3x3 krepšinio turnyro „Mero taurė“ liko Kazlų Rūdoje

2018-09-13

Tradiciškai Kazlų Rūdos rugsėjo fiestos renginių maratonas neapsiėjo be krepšinio. Kaip ir kitų žaidimų sporto šakų sektoriuose, taip ir krepšinyje, komandų gausa šįmet turnyras nepasižymėjo.


Dėl pagrindinio trofėjaus, „Mero taurės“, susikovė penkios Kazlų Rūdos ir dvi svečių komandos. Sėkmingiausiai šis turnyras susiklostė Kazlų Rūdos savivaldybės „Savi II“ krepšininkams, kurios gretose rungtyniavo Darius, Ernestas, Gabrielė Sederevičiai bei Saulius Krinickas.

 

Grupės varžybų etape „Savi II“ ekipa rezultatu 15:7 įveikė „Savi“, 15:8 „Gimnazistus“, tačiau 13:15 buvo priversti pripažinti „Misionierių“ (Garliava) pranašumą.

 

Kaip parodė tolimesni įvykiai, užėmę antrą vietą grupėje, Sederevičių šeimynos ir S.Krinicko tandemas po itin dramatiškos kovos rezultatu 12:11 palaužė kitos grupės lyderę Marijampolės „Išvien“ komandą.

 

Didžiajame finale „Savi II“ ekipa 11:7 įveikė „CSKA“ krepšininkus, kurių gretose rungtyniavo Martynas Arbataitis, Vytautas Žūkas, Arnas Stankevičius ir Dominykas Jieznys.

 

Pastaroji komanda grupės varžybose rezultatu 10:7 įveikė „Urėdiją“ ir vos vienu tašku nusileido „Išvien“ krepšininkams. Pastaroji dvikova baigėsi rezultatu 14:15.

 

„CSKA“ krepšininkai, grupės varžybose užėmę antrą vietą, pusfinalyje rezultatu 15:7 sugebėjo nukauti kitos grupės lyderius Garliavos „Misionierius“ ir tokiu būdu Kazlų Rūdos komanda atsidūrė finale.

 

Nors grupės varžybas laimėjo Marijampolės „Išvien“ ir Garliavos „Misionieriai“, tačiau abiems pralaimėjus pusfinalius, teko tenkintis dvikova dėl trečios vietos. Tarpusavio ginčą laimėjo marijampoliečiai. Akistata baigėsi rezultatu 15:4.

 

Turnyro nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, kuris pasveikino visas komandas, paminėdamas, kad tradicinės „Rugsėjo fiestos“ renginių maratonas tik įsibėgėja ir jų metu sporto mėgėjai turi visas galimybes išmėginti save ne vienoje sporto šakoje. Savivaldybės vadovas pasidžiaugė, kad šie metai ypatingi Kazlų Rūdoje dar ir tuo, kad mūsų valstybė švenčia šimtmečio jubiliejų.

Grįžti į naujienų sąrašą