Futbolas. Tašką po taško LVJFA II lygos pirmenybėse renka Kazlų Rūdos U-14 komanda

2018-10-04

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2005 m.g. komanda pastaruoju metu įrodinėja, kad gali rinkti taškus kovodami ne tik su turnyrinės lentelės kaimynystėje įsitaisiusiais varžovais, bet ir su komandomis, pretenduojančiomis pirmenybėse į prizines vietas.

Per pora pastarųjų turų D.Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai savo taškų arsenalą papildė dar dviem taškais.

Praėjusią savaitę kazlųrūdiečiai išvykoje lygiosiomis 2:2 (2:1) sužaidė su vienais iš LVJFA II lygos Pietų regiono pirmenybių lyderių, Kauno FM „Olimpu“.

Dar tašku SC „Šilo“ komanda pasipildė trečiadienio antroje dienos pusėje vykusioje akistatoje su taip pat aukščiau turnyrinėje lentelėje esančiais Kaišiadorių „Kaišiadorimis-Baltais“. Tos dienos dvikova baigėsi rezultatu 3:3 (1:1).

Pirmose rungtynėse aikštės šeimininkai, „Olimpo“ futbolininkai, po 6-ąją minutę U.Vaitiekaičio įmušto įvarčio, pirmi išsiveržė į priekį – 0:1.

Įpusėjus pirmam kėliniui, 17-ąją minutę rezultatą išlygino kazlųrūdietis R.Gruzdys, na o kapsint paskutinėms jo sekundėms, tas pats SC „Šilo“ futbolininkas buvo tikslus smūgiuodamas kamuolį kone nuo 16 m atžymos, tokiu būdu išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį – 2:1.

Aikštės šeimininkai susisgribo antroje dvikovos dalyje. „Olimpo“ futbolininkai 41-ąją minutę rezultatą išlygino – 2:2. Tuomet vėl pasižymėjo U.Vaitiekaitis. Varžovų netenkino ir toks rezultatas.

Kauniečiai, besibaigiant rungtynėms, stengėsi spausti SC „Šilo“ futbolininkus prie savų vartų, tačiau D.Gabuževičiaus treniruojama komanda su užduotimi susitvarkė ir iškovojo svarų tašką pirmenybėse.

Kiek kitokiu scenarijumi klostėsi rungtynės su kaišiadoriečiais, kuriose SC „Šilas“ buvo nuolat besivejančiųjų vaidmenyje.

Šiame mače „Kaišiadorys-Baltai“ net tris kartus pirmavo, tačiau užsispyrę Kazlų Rūdos futbolininkai sugebėdavo vis atstatyti rungtynių pusiausvyrą.

Pirmasis įvartis į SC „Šilo“ vartus krito besibaigiant pirmam kėliniui. Kaišiadorių komandą į priekį 31-ąją minutę išvedė L.Jonaitis.

Vos minutę trukusį varžovų džiaugsmą pritildė tiksliai ataką užbaigęs M.Aksionas ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 1:1.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos penkias minutes, po G.Grigorjevo tikslaus smūgio, kaišiadoriečiai vėl išsiveržė į priekį – 1:2. Rezultatui išlyginti aikštės šeimininkams prireikė kiek daugiau nei 10 minučių.

53-ąją minutę Kazlų Rūdos komandoje dar kartą pasižymėjo M.Aksionas – 2:2.

Pasirodo tai buvo ne viskas, kaišiadoriečiai aikštės šeimininkus dar kartą stumtelėjo duobėn. 58-ąją minutę L.Kupčinskas kamuolį iš savų vartų tinklo traukė po L.Jonaičio tiksliai užbaigtos atakos.

Anokia naujiena tokia susiklosčiusi situacija tądien buvo SC „Šilo“ futbolininkams... Sėkmingai „išsigelbėjimo operacijai attlikti“ jie turėjo ne taip jau ir mažai laiko. Tai kazlųrūdiečiai ir padarė.

61-ąją minutę prie kaišiadoriečių vartų buvo skirtas baudos smūgis. Kamuolį į varžovų vartus sugebėjo tiksliai pasiųsti R.Gruzdys ir SC „Šilo“ komanda rezultatą eilinį kartą išlygino – 3:3.

Per likusias minutes nei viena komanda lemiamo pranašumo neįgijo ir nuaidėjus teisėjo švilpukui, abiems ekipoms teko dalintis po tašką.