Futbolas. Dviejų įvarčių persvarą turėję Kazlų Rūdos U-14 futbolininkai nusileido regiono lyderiams

2018-10-11

LVJFA U-14 Antros lygos Pietų regiono pirmenybėse Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2005 m.g. komandai šių metų sezonas baigsis šį šeštadienį rungtynėmis išvykoje su Kauno „Tauru“.

Kaip jos besusiklostytų, Suvalkijos miestelio jaunieji futbolininkai turnyrinėje lentelėje jau nebepakils, tačiau rungtyniauti su lyderiaujančiomis komandomis ir nuraškyti taškų bet kuriai ekipai, nelaikomai dvikovos „favorite“, išties yra nemenkas malonumas.

Ne taip jau ir daug iki to trūko trečiadienio vakare vykusiose SC „Šilo“ rungtynėse su Prienų FM ekipa.

D.Gabuževičiaus treniruojama komanda labai neprastai pradėjo akistatą su varžovais. Daugiau laiko leidę varžovų aikštės pusėje pirmoje pirmo kėlinio dalyje kazlųrūdiečiai sugebėjo sukurti du įvartinius epizodus ir maksimaliai juos išnaudoti.

Jau 4-ąją minutę, po keliamo kampinio prie Prienų vartų, abiejų komandų futbolininkų sumaištimi baudos aikštėje pasinaudojo S.Venckevičius, kuris, vos atšokus kamuoliui, pasiuntė jį į varžovų vartų kamputį, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį – 1:0.

Kovingumo ir atkaklumo savybes 11-ąją minutę pademonstravo SC „Šilo“ futbolininkas R.Gruzdys, kuris Prienų baudos aikštės prieigose perėmė kamuolį ir nieko nelaukdamas aukšta trajektorija pasiuntė jį į vartų tinklą, aikštės šeimininkų persvarą padidindamas iki 2:0.

Nepaisant dviejų įvarčių deficito, regiono lyderiai sugebėjo išsikapstyti iš tokios duobės. 16-ąją minutę, prieniškiams rezgant ataką prie SC „Šilo“ vartų, baudos aikštėje gavęs kamuolį vienas iš varžovų futbolininko atliko gana galingą smūgį.

J.Kupčinskas kamuolį atrėmė, tačiau jis atšoko prie T.Mikučausko kojų, kuris antro šanso Kazlų Rūdos komandai nesuteikė ir rezultatą sušvelnino – 2:1.

Antrajame kėlinyje Prienų komandos žaidimas pastebimai suaktyvėjo ir varžovai dar neįpusėjus jam rezultatą išlygino.

46-ąją minutę kamuolį į SC „Šilo“ vartų tinklą pasiuntė E.Juškevičius. Nors SC „Šilo“ vartininkas kamuolį buvo sugavęs, tačiau fiksuoti jo nepavyko ir kamuolys įriedėjo į vartus. Atstatę rungtynių pusiausvyrą svečių futbolininkai aikštės šeimininkams nepaliko ir taško.

60-ąją minutę Kazlų Rūdos baudos aikštės prieigose buvo skirtas baudos smūgis. Prienų futbolininko į baudos aikštę siųstas kamuolys po rikošeto suspurdėjo J.Kupčinsko ginamų vartų tinkle ir varžovai išsiveržė į priekį 2:3.

Per likusias dešimt minučių išsigelbėti SC „Šilo“ futbolininkams nepavyko ir Prienai, iškovodami itin svarbią pergalę, išsaugojo Pietų regiono lyderio poziciją.