Futbolas. Kazlų Rūdos jauniausiems futbolininkams šių metų sezonas baigėsi

2018-10-12

LVJFA U-10 „Wellkid lygos“ 7x7 vaikų futbolo čempionatas V.Kirtiklio treniruojamai komandai baigėsi.

Kazlų Rūdos SC „Šilo“ 2009 m.g. futbolininkai praėjusį ketvirtadienį paskutines sezono rungtynes sužaidė su Kauno VJFM „Ąžuolo“ ir Marijampolės FC komandomis.

Nors taškų jose V.Kirtiklio treniruojamai ekipai iškovoti nepavyko, mažieji kazlųrūdiečiai garbingai pakovojo ir nebuvo lengvas riešutas varžovams.

Pirmame mače su „Ąžuolu“ SC „Šilo“ komanda, po tikslaus S.Laukaičio smūgio, pirmo kėlinio viduryje buvo išsiveržusi į priekį 1:0. Mažiesiems kazlųrūdiečiams buvo pasitaikiusi galimybė ir dar kartą pasižymėti, tačiau to padaryti nepavyko. Tuo tarpu varžovai susikurtų progų nešvaistė.

Antro kėlinio viduryje kauniečiai atstatė rungtynių pusiausvyrą. Įvartis į D.Šafranskio ginamus vartus krito „Ąžuolo“ futbolininkui smūgiavus kamuolį gana iš aštroko kampo.

Kazlų Rūdos komandai iki lygiųjų pritrūko vos poros minučių. Besibaigiant dvikovai Kauno komanda dar kartą pasižymėjo ir išplėšė pergalę rezultatu 1:2.

Antrame mače SC „Šilo“ komanda ietis surėmė su Marijampolės futbolo centro ekipa. Pirmajame antro etapo rate V.Kirtiklio ugdoma komanda buvo sugebėjusi su varžovais sužaisti lygiosiomis 3:3, tačiau pakartoti dar kartą to nepavyko.

Dvikova su marijampoliečiais vyko permainingai, tačiau įvarčius mušė Suvalkijos sostinės komanda. Po pirmo kėlinio vieni iš Pietų regiono lyderių turėjo minimalią persvarą 1:0.

Antrame kėlinyje Suvalkijos sostinės ekipa mušė dar du įvarčius. Trečiasis į SC „Šilo“ vartus krito jau paskutinėmis sekundėmis, kuomet prie Kazlų Rūdos vartų buvo skirtas baudos smūgis.

Apibendrindamas šių metų sezoną, Kazlų Rūdos SC „Šilo“ U-10 komandos treneris V.Kirtiklis pasidžiaugė, kad mažieji futbolininkai, kada bevyktų varžybos, buvo punktualūs ir pareigingi.

Koks grėsmingas varžovas bebūtų, Kazlų Rūdos komandos tai nesutrikdydavo, auganti karta į rungtynes vykdavo su motyvacija ir noru pasirodyti kuo geriau.

Savo ruožtu treneris V.Kirtiklis dėkoja vaikų tėveliams už palaikymą, teigiamas emocijas ir buvimą kartu, tokiu būdu skatinant mažuosius futbolininkus grūdinti charakterį, siekti didesnio meistriškumo.