Futbolas. „Šilo“ futbolininkai šiame sezone dar kartą pranoko „Panerį“

2018-10-20

Penktadienio vėlų vakarą į trijų taškų medžioklę susiruošė LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių lyderiai – Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

„Medžioklės plotas“ buvo numatytas Vilniuje. Tęsiant kovą dėl Pietų regiono nugalėtojo titulo, „Šilui“ „pagauti“ buvo būtina „Panerio“ komandą. Pirmame rate vilniečiai buvo įveikti rezultatu 7:1.

Kazlų Rūdos komandai šis vizitas nusisekė taip pat visu šimtu procentų. Nors aikštės šeimininkų klubas išgyvena ne geriausią laikotarpį ir pastaruoju metu varžovams atstovaudavo iš esmės jaunimas, tačiau šioms rungtynėms „Panerio“ ekipai pagelbėjo visa eilė pajėgių, žinomų Lietuvos futbolininkų – R.Beniušis, A.Veikutis, G.Vičius, T.Gražiūnas...

Nepaisant to, aikštės šeimininkus Kazlų Rūdos komanda įveikė rezultatu 2:6 (1:3) ir likus iki finišo dvejoms rungtynėms, „Šilas“ toliau laiko savo rankose pirmaujančios komandos vadžias.

Kazlų Rūdos ekipos gretose du įvarčius į vilniečių komandos vartus mušė Robertas Barzdukas, po kartą pasižymėjo Andrius Lukšys, Tadas Lekeckas, Giedrius Kazelis ir Tadas Kvietkauskas.

Suvalkijos miestelio futbolo komandos pranašumas ryškėjo jau pirmame kėlinyje. Dar 14-ąją rungtynių minutę, po komandos draugo perdavimo, į varžovų baudos aikštės kraštą su kamuoliu veržėsi G.Kazelis, kuris iš itin aštraus kampo sugebėjo atlikti galingą smūgį.

Kamuolys pataikė į „Panerio“ vartų „devyniukę“ ir suspurdėjo jų tinkle. Kazlų Rūdos komanda išsiveržė į priekį – 0:1.

Antrą akibrokštą aikštės šeimininkai patyrė 21-ąją dvikovos minutę. Kiek netikėtai iš kone 25 m „šūvį paleido“ T.Kvietkauskas. Varžovų vartininkui A.Babeliui, nepavyko deramai užfiksuoti kamuolio ir jis įriedėjo į vartus – 0:2.

Į šiuos du įvarčius 24-ąją minutę atsakė puikiai Kazlų Rūdos futbolo bendruomenei žinomas Didysis Benas, kuris laimėjo dvikovą baudos aikštėje dėl kamuolio su G.Zenkevičiumi ir pasiuntė jį į vartus, tokiu būdu sušvelnindamas rezultatą 1:2.

Dar pirmajame kėlinyje, „Šilo“ futbolininkai atstatė dviejų įvarčių pranašumą. 34-ąją minutę iš aikštės vidurio kamuolį gavęs T.Lekeckas kūrė su juo varžovų baudos aikštės kraštu ir iš gana aštraus kampo puikiu kaire koja atliktu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Panerio“ vartų tinklą – 1:3.

Antrame kėlinyje Kazlų Rūdos komanda persvarą toliau didino. Ypač efektyviai šiose rungtynėse sužaidė šioje dvikovos dalyje pasirodęs Robertas Barzdukas, per septynias minutes sugebėjęs įmušti net du įvarčius.

Vieno iš jų autoriumi jis buvo 70-ąją rungtynių minutę. Tuomet „Šilo“ futbolininkas gavo kamuolį į varžovų baudos aikštės vidurį. R.Barzduko smūgiuotas kamuolys suskambėjo „Panerio“ vartų tinkle – 1:4.

Vos po dviejų minučių jam antrino A.Lukšys. Kazlų Rūdos komandai lankantis Vilniaus aikštės pusėje, iš baudos aikštės prieigų kamuolį smūgiavo minėtas „Šilo“ futbolininkas. Į vilniečių vartus skriejantis kamuolys nebuvo „įkandama“ užduotis varžovų vartininkui ir rezultatas tapo 1:5.

A.Babelis 77-ąją minutę vėl buvo priverstas traukti kamuolį iš savų vartų tinklo. Tą vakarą vėl tikslus buvo iš baudos aikštės krašto tikslų smūgį atlikęs R.Barzdukas. Po jo dublio Pietų regiono pirmenybių lyderių persvara tapo jau 1:6.

Ją šiek tiek sušvelnino besibaigiant rungtynėms G.Vičius. 82-ąją minutę, iš aikštės gilumos gavęs perdavimą, „Panerio“ futbolininkas įsiveržė į baudos aikštę ir nukreipė kamuolį į vartų kamputį – 2:6.

Netrukus aikštės teisėjas fiksavo Kazlų Rūdos komandos pergalę, kuriai pagal prarastus taškus šiuo metu „ant kulnų lipa“ Kauno „Hegelmann Litauen“. Tiesa, varžovai šiuo metu yra sužaidę keliomis rungtynėmis mažiau...

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Karolis Raškauskas (76‘ Dominykas Skrinska), Osvaldas Šarauskas (62‘ Robertas Barzdukas), Egidijus Bindokas (80‘ Lukas Vaitukaitis), Audrius Račkus, Gytis Urba, Giedrius Kazelis, Andrius Lukšys, Tadas Lekeckas, Tadas Kvietkauskas, Evaldas Grigaitis.