Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Krepšinis. Šįmet regioninėje krepšinio lygoje matysime Kazlų Rūdos komandą

2018-10-26

Po vienerių metų pertraukos į Kazlų Rūdą sugrįžta suaugusiųjų krepšinis. Suvalkijos miestelis turės ekipą, rungtyniaujančią RKL čempionato „B“ divizione.

 

Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ – toks komandos pavadinimas bus linksniuojamas 2018-2019 metų krepšinio sezone.

 

Komandos pagrindą sudarys Lietuvos sporto universiteto studentai, kurių gretose bus ir pora Kazlų Rūdos savivaldybės krepšininkų. Tai minėto universiteto studentas Klaidas Kavaliauskas ir Dovydas Jurkevičius.

 

Kalbant apie visos komandos sudėtį, „Kazlų Rūdos“ ekipa ganėtinai marginali. Komandos komplektacijoje matysime LSU studentus-krepšininkus iš įvairių Lietuvos regionų – Kauno, Kėdainių, Utenos, Marijampolės, Klaipėdos, Šakių, Alytaus ir Plungės.

 

Kazlų Rūdos komanda turės pora daugiau nei 200 cm ūgio siekiančių krepšininkų. Tai klaipėdietis Žilvinas Srėbalius (203 cm) ir marijampolietis Robertas Kelpša (207 cm).

 

„Kazlų Rūdos“ ekipai sezonas prasideda jau šiandien rungtynėmis su Kauno krepšinio akademijos „Snaiperiu“. Jų pradžia – 15.30 ir būsima dvikova vyks LSU sporto salėje.

 

Na, o pirmoji akistata Kazlų Rūdoje numatyta kitą penktadienį, lapkričio 2 d. Sporto centro salėje 18.00 laukia „pasimatymas“ su Prienų KKSC.  

 

Apskritai šiame sezone RKL „B“ diviziono „B“ grupėje rungtyniaujančiai ekipai nusimato nemažai kelionių ir į atokesnius Lietuvos kampelius.

 

Be jau minėtų komandų, „Kazlų Rūdos“ krepšinio ekipos lauks dar vienuolika varžovų – Alytaus SRC „Dzūkija“, Anykščių KKSC-„Elmis“, Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“, Kupiškio KK „Kupiškis“, Lietuvos kurčiųjų sporto klubas, Molėtų KK „Molėtai“, Prienų KKSC, Rokiškio „Feniksas“, Užpalių „Užpaliai“, Vilkaviškio „Perlas“, Vilniaus „Rytas-2“ ir Vilniaus „Stekas-Rivilė“.

 

 

Grįžti į naujienų sąrašą