Stalo tenisas. Stalo teniso turnyro sporto centro taurė iškeliavo į N.Pirogov namus

2018-10-30

Kazlų Rūdos sporto centre nusistovėjusi tradicija kiekvienų metų paskutinį spalio savaitgalį surengti stalo teniso turnyrą „Sporto centro taurei laimėti“. Ne išimtis buvo ir 2018-ieji.

Šeštadienį jau nuo vienuoliktos valandos dėl minėto trofėjaus varžėsi 16 stalo teniso mėgėjų, jėgas išmėginusių dvejose meistriškumo grupėse.

Stipresniųjų, „A“ divizione, kovojo devyni turnyro dalyviai,  „B“ divizione į bekompromises kovas nėrė septyni stalo tenisininkai.

„A“ divizione turnyro dalyviai buvo suskirstyti į du pogrupius ir po rato dvikovų nugalėtojui ir prizininkams išaiškinti toliau akistatos vyko ketvirtfinaliuose, pusfinaliuose ir finaluose.

Sėkmingiausiai šis turnyras susiklostė nuolatiniam jo dalyviui ir ne kartą tapusiam nugalėtoju N.Pirogov, kuris skynė vien pergales.

Daugumą varžovų N.Pirogov įveikė sausais rezultatais 3:0. Minėtas stalo teniso entuziastas didžiausio pasipriešinimo dar grupės varžybose sulaukė tik iš V.Ragausko (dvikova baigėsi rezultatu 3:2, - aut.past.) ir finalinėje kovoje kiek įkando G.Akelaitis (ši akistata baigėsi rezultatu 3:1, - aut.past.).

Kaip jau supratote, pastarasis stalo teniso mėgėjas iškovojo antrą vietą. Na, o mažąjį finalą, dvikovą dėl trečios vietos, „A“ divizione laimėjo S.Krinickas sausu rezultatu 3:0 įveikęs V.Ragauską.

„B“ divizione turnyro dalyviai varžėsi rato sistema. Čia neapsieita be permainingų dvikovų. Tiek pirmąją, tiek trečiąją vietas nulėmė tarpusavio žaistų mačų rezultatai.

Pirmąją vietą šioje grupėje iškovojo L.Anuškevičius, laimėjęs penkias dvikovas iš šešių galimų. Šis stalo teniso mėgėjas vienintelį pralaimėjimą patyrė tik po atkaklios kovos 2:3 nusileidęs ketvirtąją vietą iškovojusiam D.Sederevičiui.

Antrą poziciją stalo teniso turnyre užėmė H.Smirnovas, kuris patyrė taip pat tik vieną pralaimėjimą. Jis nusileido „B“ diviziono nugalėtojui.

Na, o trečia pozicija atiteko keturias pergales turėjusiam L.Sidaravičiui. Nors tiek pat jų turėjo ir D.Sederevičius, tačiau tarpusavio akistatoje pajėgesnis buvo L.Sidaravičius.