Krepšinis. Pirmos namų rungtynės Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdai“ nesusiklostė

2018-11-05

Nesėkmę RKL „B“ diviziono čempionate pirmose oficialiose namų rungtynėse patyrė Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ krepšininkai.

Penktadienio vakarą vykusiame mače rezultatu 56:81 (12:27, 21:19, 9:16, 14:19) nusileista Prienų KKSC ekipai.

Sporto centro salėje vykusias rungtynes varžovai pradėjo itin rezultatyviai, pirmavo nuo pat pirmų dvikovos minučių ir jau per pirmą ketvirtį susikrovė 15 taškų persvarą – 12:27.

Antro kėlinuko metu prieniškiai buvo įgiję ir 20 taškų pranašumą, tačiau toliau sekė ir aikštės šeimininkų sėkmingesnė atkarpa, po kurios Prienų komandos persvara sumažėjo iki 11 taškų – 31:42.

Visgi pirmąją rungtynių dalį vėl sėkmingiau baigė Prienų KKSC krepšininkai, kurie beveik susigrąžino pirmoje atkarpoje sukauptą pranašumą – 33:46.

Antroje rungtynių pusėje „Kazlų Rūdos“ ekipa vos tik mėgindavo prie varžovų artėti, viskas baigdavosi dar didesniu prieniškių spurtu.

Prienų krepšininkai ne kartą įrodinėjo, kad atskiruose epizoduose jie yra individualiai pranašesni, ne vienas varžovų metimas akistatose 1x1 baigdavosi taikliais metimais į Kazlų Rūdos komandos krepšį.

Tokiu būdu trečio kėlinuko metu prieniškių persvara išaugo iki 20 taškų - 42:62. Atkaklūs Kazlų Rūdos krepšininkai paskutinės atkarpos metu rankų nenuleido ir artėjant jos viduriui buvo gana apčiuopiamai sumažinę pranašumą, tačiau pačiomis paskutinėmis rungtynių minutėmis Prienų ekipa driokstelėjo.

Svečiai be atsako rinko taškus ir laimėję rungtynes 56:81 iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu ir naudingumu išsiskyrė trys krepšininkai – E.Mankauskas (24 taškai, 23 NB), G.Maceina (17 taškų, 23 NB), Š.Stiklakis (14 taškų, 22 NB).

Kazlų Rūdos komandoje lyderiavo B.Survila (19 taškų, 10 NB) ir Ž.Srėbalius (12 taškų, 12 NB).

Prienų KKSC krepšininkai gerokai tiksliau atakavo krepšį iš vidutinių nuotolių (62,2 proc (45/28) vs 34,1 proc (41/14), buvo pranašesni kovoje dėl atšokusių kamuolių (41 vs 32).