Kazlų Rūdos sporto centras
NAUJIENOS

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose matysime Kazlų Rūdos ir Plutiškių komandas

2018-11-07

Lietuvos mokyklų žaidynių projektas šįmet vėl įsisiūbavo. Kaip ir kasmet, matysime ne vienos sporto šakos Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų komandas, mėginsiančias kovoti zoninėse, o sėkmės atveju ir respublikinėse varžybose ne tik dėl garbės ir orumo, bet ir kuo aukštesnių rezultatų.

 

Šių metų sezonas Kazlų Rūdoje dėl dviejų kelialapių į zonines kovas prasidėjo atrankinėmis kvadrato varžybomis, kuriose susirungė trijų tirpstančios savivaldybės moksleivių komandos.

 

Lapkričio 6-ąją sporto centro salėje 2008 m.g. ir jaunesniųjų  sportininkų amžiaus grupėje varžėsi Kazlų Rūdos pradinės, Jankų pagrindinės mokyklų ir Plutiškių gimnazijos moksleiviai.

 

Kaip ir galima buvo tikėtis, jokių vilčių konkurentėms nepaliko Plutiškių gimnazijos komanda, kuri sausais rezultatais 2:0 įveikė abi varžoves ir iškovojusi pirmąją vietą zoninėse varžybose atstovaus Kazlų Rūdos savivaldybei Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų įskaitoje.

 

Antra vieta šiose varžybose atiteko Kazlų Rūdos pradinės mokyklos komandai, kuri taip pat rezultatu 2:0 įveikė bendraamžius iš Jankų. Kazlų Rūdos komandos laukia taip pat tokio paties rango iššūkis – zoninės varžybos, kuriose teks varžytis su regiono savivaldybių centrų komandomis.

Grįžti į naujienų sąrašą