„Šilo“ vyrai sezoną baigė pergalingai! Ar nugalėtojui išaiškinti prireiks papildomų rungtynių..?

2018-11-11

Šeštadienio popietę paskutinėse LFF II lygos Pietų zonos rungtynėse, palaikant ištikimiausiems futbolo sirgaliams, Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai nukovė ambicingą Kėdainių „Nevėžį B“ ir atsirevanšavo už pralaimėjimą, patirtą prieš varžovų komandą išvykoje.

Vidurio Lietuvos vienuolikė įveikta rezultatu 2:0 (2:0). S.Vikerto treniruojamos komandos gretose pasižymėjo Karolis Raškauskas ir Tadas Lekeckas.

Nors kėdainiškiai buvo pasistiprinę ne vienu futbolininku iš pagrindinės komandos, „Šilo“ vienuolikė rungtynes pradėjo gana solidžiai, pernelyg neskubėjo ir žaidime bent jau pirmame kėlinyje didesnio broko nebuvo.

Jau 3-ąją rungtynių minutę buvo sukurtas pirmas aštresnis epizodas prie svečių vartų, kuomet, po A.Broko perdavimo, smūgiuoti iš baudos aikštės prieigų pamėgino T.Kvietkauskas. Kamuolys pažeme prariedėjo pro pat kairį „Nevėžio B“ vartų virpstą.

Savo ruožtu grėsminga ataka, dar nesužaidus nei dešimt minučių, atsakė ir svečių futbolininkai.

Varžovams lankantis „Šilo“ baudos aikštės prieigose, į dešinę baudos aikštės zoną kamuolį gavo R.Bolotov, kuris čia pat jį skersavo, tačiau netoli vartų buvęs komandos kolega į kamuolį nepataikė ir Kazlų Rūdos komanda neaišku kuo galėjusio pasibaigti epizodo išvengė.

Toliau sekė vėl „Šilo“ komandos išpuolis. Po T.Lekecko perdavimo iš baudos aikštės prieigų Kėdainių vartų link skuodusiam K.Raškauskui, pastarasis įsiveržė su kamuoliu į baudos aikštę, pasiuntė jį į vartų tinklą, ir ,didžiuliam sirgalių džiaugsmui, išvedė „Šilo“ komandą į priekį – 1:0.

Kazlų Rūdos komanda darėsi vis grėsmingesnė, varžovai buvo priversti daugiau gintis. Nors kėdainiškiai ir pasirodydavo su kamuoliu prie „Šilo“ vartų, tačiau pavojingesnių epizodų pirmame kėlinyje daugiau nesukūrė, patikimai rungtyniavo Kazlų Rūdos komandos gynybinės grandies futbolininkai.

Tuo tarpu, varžovams ne kartą teko „sukti galvą“, kaip gesinti „Šilo“ beįsiplieskiančias atakas iš dešinio krašto, kuriame su kamuoliu būdavo tai A.Brokas, tai G.Kazelis.

Vienas iš tokių epizodų baigėsi dar vienu įvarčiu į „Nevėžio B“ vartus. 30-ąją minutę, A.Brokui skersavus kamuolį iš dešinio krašto, ne itin sėkmingai išmušdamas kamuolį sužaidė Kėdainių komandos vartininkas.

Kamuolys nusileido prie T.Lekecko kojų, kuris „dovanų nedalijo“ ir pasiuntė kamuolį į svečių komandos vartų tinklą – 2:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo vėl grėsmingesniu aikštės šeimininkų išpuoliu. 48-ąją minutę, po A.Broko skersuoto kamuolio, centimetrų iki jo pritrūko G.Kazeliui. Tribūnose nuvilnijo atodūsis.

Dar viena emocijų banga sušvokštė 61-ąją minutę, kai varžovų baudos aikštėje antrame kėlinyje pasirodęs E.Grigaitis atsikovojo kamuolį ir apsisukdamas pamėgino pasiųsti jį į vartus, tačiau kamuolys skriejo pro viršutinį virpstą.

Antrame kėlinyje vis daugiau kamuolį kontroliavo Kėdainių futbolininkai, tačiau įstabesnių epizodų iš varžovų pusės puolime nesimatė. Tuo tarpu „Šilo“ komanda atsakė aštresniais išpuoliais.

71-ąją minutę vos įvarčio neįmušė G.Urba, kai po A.Broko keliamo kampinio, Kazlų Rūdos komandos gynėjas galva siuntė kamuolį į vartų plotą. Kėdainių vartininkas R.Granauskas pademonstravo puikią reakciją ir kamuolį numušė.

Vos po poros minučių, aikštės šeimininkų greitos kontroatakos metu, po G.Kazelio perdavimo, į baudos aikštę su kamuoliu įsiveržė E.Grigaitis, tačiau „Šilo“ puolėjui pritrūko tikslumo ir kamuolys prariedėjo šalia vartų.

Rungtynėms einant į pabaigą „nagus“ puolime parodė ir svečiai. 84-ąją minutę, į kairę Kazlų Rūdos baudos aikštės zoną siuntus kamuolį, smūgiuoti pamėgino vienas iš Kėdainių futbolininkų. Tuomet puikią reakciją pademonstravo G.Zenkevičius, kuris į vartų plotą skriejusį kamuolį numušė koja.

Na, o 88-ąją minutę rodėsi, kad „Šilui“ įvarčio nepavyks išvengti. Tuomet varžovo baudos aikštėje smūgiuotas kamuolys skriejo į vartus, tačiau paskutinę akimirką „sudirbo“ G.Urba, sugebėjęs kamuolį kone nuo vartų linijos išmušti.

Negana to, kamuolys jau nuo varžovo skriejo už galinės linijos ir „Nevėžio B“ futbolininkams nepavyko išpešti tame epizode net kampinio.

Per likusias minutes Kazlų Rūdos komanda varžovų spaudimą atlaikė ir baigė sezoną iškovodama 19-ąją pergalę.

Ar taps Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos nugalėtojais, turėtų paaiškėti iki kitos savaitės pabaigos. Teorines galimybes taškais gali „Šilą“ pavyti Kauno „Hegelmann Litauen“, kurių ateinančią savaitę laukia dvejos baigiamosios rungtynės – derbis su „Kauno Žalgiriu B“ ir Vilniaus „Tera“.

Minėtai Kauno komandai būtina iškovoti tik pergales. Tai reikštų, kad LFF II lygos Pietų zonos nugalėtojui išaiškinti, bus žaidžiamos papildomos rungtynės. Taigi, laukiame ateinančią savaitę naujienų, gerų naujienų...

Dvikovoje su Kėdainių „Nevėžiu B“ „Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Karolis Raškauskas (74‘ Edvinas Chmieliauskas), Egidijus Bindokas, Audrius Račkus, Gytis Urba, Giedrius Kazelis (90‘ Dominykas Skrinska), Tadas Kvietkauskas, Audrius Brokas, Tadas Lekeckas (60‘ Robertas Barzdukas), Andrius Lukšys, Osvaldas Šarauskas (46‘ Evaldas Grigaitis).