Futbolas. Išaiškintos stipriausios 2012 m. Kazlų Rūdos salės futbolo komandos

2012-04-04

Šių metų reguliarajame sezone daugiausia taškų buvo surinkusios Savi ir Senių komandos, tačiau aukštesnę poziciją buvo užėmę Savi futbolininkai, kurie pastaruoju metu nuolatinius varžovus - Senių ekipą buvo įveikusi įtikinamu rezultatu 9:3. Savo ruožtu Naujų Namų ekipa buvo įsitvirtinusi po reguliaraus sezono trečioje pozicijoje, ji Dalyvių komandą lenkė trimis taškais. Pusfinalių ir finalinės kovos buvo tas varžybų etapas, kuris galėjo ir pakoreguoti komandų galutines pozicijas. Taip vos nenutiko viename iš pusfinalių, kuomet Naujų Namų futbolininkai per pagrindinio varžybų laiko paskutinę minutę įmušusi į varžovų Senių vartus du įvarčius sugebėjo išlyginti rezultatą ir turėjo galimybę po baudinių serijos iš pirmenybių favoritų išplėšti pergalę. Deja, fortūna šįkart šypsojosi ne jiems, ir Nauji Namai daugiausia, ką galėjo padaryti, tai apginti trečios vietos poziciją. Matyt, neatsigavę po vakarykščio pralaimėjimo, kai rodėsi, jog trūksta tiek nedaug, ar dėl to, kad buvo per didelis pasitikėjimas ir neįvertintas varžovas, kovoje dėl trečios vietos teko Naujiems Namams pripažinti rezultatu 2:6 ir Dalyvių pranašumą. Pastarieji buvo pralaimėję pusfinalio mačą su Savi futbolininkais, kurių jau kitą dieną laukė svarbiausias varžovas - Seniai. Jeigu reguliaraus sezono dvikovoje Savi akivaizdžiai pranoko Senių futbolininkus, tai šįkart vaizdas buvo priešingas... Seniai jau pirmajame kėlinyje įmušusi tris įvarčius pateikė rimtą paraišką salės futbolo pirmenybių čempionų statusui įgyti. Tiesa, Savi komanda sušvelnino persvarą vienu įvarčiu ir rodėsi dar bus galima sugrąžinti dvikovos intrigą. Tačiau ryžtingai nusiteikę Senių futbolininkai greitai šias iliuzijas išsklaidė antrajame kėlinyje dar daugiau padidindami savo persvarą iki 7:1 ir tik rungtynių pabaigoje kiek sušvelninus Savi futbolininkams skirtumą, finalinei dvikovai pasibaigus švieslentėje rezultatas buvo 8:3. Netrukus komandai nugalėtojai - Seniams, antrąją vietą užėmusiai - Savi ir mažojo finalo nugalėtojams Dalyviams išdalino medalius, įteikė taures Kazlų Rūdos savivaldybės vicemeras Giedrius Bielskus, Sporto centro direktorius Gintaras Arminas. Geriausiu salės futbolo pirmenybių vartininku pripažintas Nerimantas Diliauskas (Nauji Namai), rezultatyviausias šiais metais buvo Ignas Pačėsa (Savi).