Krepšinis. Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ RKL čempionate vis dar be pergalių

2018-12-04

Iš turnyrinės lentelės dugno niekaip nepakyla RKL čempionate „B“ divizione rungtyniaujanti Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ komanda. Praėjusį savaitgalį gana ženkliais skirtumais nusileista dviem ekipoms.

Penktadienio vakare Kazlų Rūdos krepšininkai nokdauną patyrė savoje aikštėje akistatoje prieš Kaišiadorių „Kaišiadorys-Savingė“. Na, o šeštadienį jie neprilygo išvykoje Rokiškio „Fenikso“ ekipai.

Kaišiadorių krepšininkams nusileista rezultatu 65:92 (13:22; 19:16; 11:41; 22:13). Šiose rungtynėse Kazlų Rūdos ekipa pirmoje dvikovos pusėje gana atkakliai priešinosi varžovams ir po pirmos rungtynių pusės teturėjo 6 taškų deficitą – 32:38.

Aikštės šeimininkams košmariškas buvo trečias kėlinukas, kurio metu kaišiadoriečiai per kiek daugiau nei penkias minutes sugebėjo pelnyti net trisdešimt taškų.

„Kaišiadorys-Savingė“ surengė tikrą tritaškių kanonadą ir likus paskutinei dvikovos atkarpai pirmavo 43:79. Paskutinis kėlinukas tebuvo formalumas. Varžovai šventė įtikinamą pergalę ir išsivežė iš Kazlų Rūdos tašką.

Ne ką geriau rungtynės klostėsi ir Rokiškyje. „Fenikso“ ekipa solidžią persvarą susikrovė jau pirmos atkarpos metu ir po dešimties minučių pirmavo 29:8.

Tiek antrame, tiek trečiame kėlinukyje rokiškiečiai pranašumą tik didino ir likus paskutinei atkarpai pirmavo 81:48.

Galutinis užfiksuotas rezultatas – 100:72 (29:8; 26:21; 26:19; 19:24). Kazlų Rūdos komandai tai buvo devintas patirtas pralaimėjimas...