Kalėdinės eglutės įžiebimo šventės moksleivių krepšinio turnyro aidai

2018-12-07

Kaip ir praeitais metais, Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė neapsiėjo ir be krepšinio turnyro. Taigi, gruodžio 6-ąją sporto centre buvo ne ką menkesnis šurmulys.

Tądien sporto centro jaukioje, šiltoje salėje bumbsėjo krepšinio kamuoliai. Dėl turnyro trofėjų taip pat penkiose grupėse (1-2, 3-4, 5-7, 8-9, 10-12 klasės) varžėsi 20 komandų.

Jauniausiųjų grupėje nugalėtojais tapo komanda, pasivadinusi „Lietuva“. 3-4 klasių grupėje pirma vieta atiteko „Spurtui“. Abi komandos įveikė visus varžovus savo grupėse.

Gausiausioje komandomis, 5-7 klasių grupėje, aukščiausios prabos medaliais pasidabino „Chuliganai“ (Matas Aksionas, Laurynas Skarupskis).

Dar vyresnių krepšininkų gretose (8-9 klasės) nugalėtojas paaiškėjo tik po paskutinio grupės mačo. Į šį titulą pretendavo net trys komandos. Palankiausia statistika susiklostė komandai „Išvien“, kuri ir tapo turnyro nugalėtoja.

Vyriausių moksleivių grupėje užfiksuota staigmena. Joje kiek netikėtai triumfavo „Saulės“ mokyklos krepšinio mėgėjai, broliai Rimvydas ir Rolandas Kriauzliai, kurie sugebėjo nukauti K.Griniaus ir Plutiškių gimnazijų komandas.

Geriausiai turnyre pasirodžiusioms komandoms apdovanojimus įteikė sporto centro direktorius Gintaras Arminas, kuris pasidžiaugė, kad visų laukiamiausių žiemos švenčių simbolio Kalėdinės eglutės įžiebimui pažymėti dvi dienas trukę futbolo ir krepšinio turnyrai sėkmingai leidžia šaknis mūsų nedidukėje savivaldybėje.